ASUS przedstawia minikomputer ExpertCenter PB63Firma ASUS przedstawiła dzisiaj ASUS ExpertCenter PB63, kompaktowy minikomputer o pojemności 1,35 litra, zasilany procesorem Intel Core 13. generacji z grafiką Intel UHD i obsługujący procesory o mocy 46–65 W. Podwójne dyski SSD PCIe Gen 4 i pamięć DDR5–5600 MHz zapewniają płynną i wydajną realizację zadań. PB63 oferuje obsługę trzech wyświetlaczy dzięki dwóm złączom DisplayPort i konfigurowalnemu portowi (DP/COM/HDMI/VGA/LAN), a także dodatkowym opcjom łączności poprzez osiem portów USB. Ponadto możliwość podłączenia maksymalnie trzech dysków twardych zwiększa wszechstronność tego minikomputera. Kompaktowa obudowa jest dostępna w kolorze czarnym lub białym i zawiera obsługę modułów napędu optycznego z możliwością sztaplowania, aby sprostać różnorodnym potrzebom firm.

Wydajność na poziomie komputera stacjonarnego
ASUS ExpertCenter PB63 jest wyposażony w najnowsze procesory Intel Core 13. generacji z grafiką Intel UHD, dzięki czemu ten mini komputer z łatwością poradzi sobie z każdym zadaniem biznesowym. Jest w stanie obsłużyć procesory o mocy 46–65 W, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla organizacji poszukujących najwyższej wydajności i maksymalnej wydajności.

Ulepszone odprowadzanie ciepła

Nowa konstrukcja obudowy ASUS ExpertCenter PB63 kładzie nacisk na odprowadzanie ciepła, a górna pokrywa ma okrągłe otwory w kształcie łuku, które skutecznie rozpraszają ciepło, zapewniając stałą wydajność optyczną. Oprócz klasycznego modelu czarnego, PB63 jest teraz dostępny także w kolorze białym, zapewniając użytkownikom więcej opcji kolorystycznych dla różnorodnych środowisk, w tym biur, szpitali i sklepów.

Obsługa rozdzielczości 4K UHD i trzech wyświetlaczy
Grafika Intel UHD zapewnia oszałamiający obraz 4K UHD na trzech wyświetlaczach, obsługiwanych przez dwa złącza DisplayPort i konfigurowalny port (DP / COM / HDMI / VGA / LAN).

Opcjonalnie Wi-Fi 6E / Wi-Fi 6
Dostępne opcjonalnie Wi-Fi 6 i Wi-Fi 6E umożliwiają szybszą i stabilniejszą łączność nawet w zatłoczonym otoczeniu. WiFi 6E wprowadza wyjątkowo szybkie kanały 160 MHz, zapewniające niewiarygodnie dużą prędkość transmisji danych.

Niezrównana wszechstronność
Kompaktowa obudowa o pojemności 1,35 litra ma wymiary zaledwie 17,5 x 17,5 x 4,4 cm, dzięki czemu zmieści się w ciasnych przestrzeniach lub w instalacjach Digital Signage lub kioskach. ASUS ExpertCenter PB63 zawiera stojak i jest również kompatybilny z uchwytami VESA i ściennymi, zapewniając użytkownikom wszechstronne możliwości montażu.

Reklama

Ochrona majątku
Standardowe w branży gniazdo blokady Kensington zapobiega fizycznej kradzieży, a alert o włamaniu powiadamia administratorów, jeśli od ostatniego uruchomienia ktoś korzystał z obudowy, zapewniając bezpieczeństwo zarówno urządzenia, jak i danych.

Centrum sterowania ASUSem
ASUS Control Center to nowa, scentralizowana aplikacja do zarządzania IT, która zapewnia najwyższej klasy możliwości zarządzania IT i dobrą widoczność produktów ASUS dla przedsiębiorstw i komercyjnych. To oprogramowanie zostało zaprojektowane, aby umożliwić skuteczne monitorowanie i kontrolę serwerów, stacji roboczych, laptopów, komputerów stacjonarnych, komputerów typu all-in-one (AiO), cienkich klientów i rozwiązań Digital Signage.

Firma ASUS specjalizuje się w dostarczaniu bezpiecznych, opłacalnych i wygodnych rozwiązań dla małych i średnich firm, przedsiębiorstw i centrów danych w różnych branżach. Dzięki ASUS Control Center organizacje mogą śmiało przygotować się na spełnienie najbardziej wymagających wymagań nowoczesnych środowisk IT. Dodatkowo klienci, którzy zakupią produkty ASUS Corporate Stable Model (CSM), otrzymają wersję CSM oprogramowania ASUS Control Center o wartości 60 USD[1]. Produkty ASUS CSM są dostarczane ze stabilnym planem działania i gwarantowaną 36-miesięczną dostępnością dostaw, dzięki czemu klienci nie muszą się martwić przerwami w dostawach lub wydłużonymi dostawami.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment