ASUS przedstawia klawiaturę Marshmallow KW100


Firma ASUS przedstawiła dzisiaj klawiaturę Marshmallow, kompaktową i wszechstronną klawiaturę bezprzewodową dostępną w wykończeniu Oat Milk lub Green Tea Latte. Ta wytrzymała klawiatura, idealna do codziennej pracy przy komputerze, jest wyposażona w przełączniki o trwałości do 10 milionów kliknięć, optymalne klawisze nożycowe i regulowane na dwóch poziomach podpórki. Para klawiszy przełączania systemu umożliwia łatwe przełączanie między trybami Windows, ChromeOS, MacOS, iOS i iPadOS.

Wyraźne kolory
Klawiatura ASUS Marshmallow jest dostępna w uderzających schematach kolorystycznych Oat Milk lub Green Tea Latte, które wyróżniają się w morzu czarnych, beżowych lub szarych klawiatur. Ponadto podstawowe elementy, takie jak klawisze spacji, Enter i Esc, mają ciemniejszy odcień dla lepszej widoczności. Te unikalne kolory nadają klawiaturze ASUS Marshmallow elegancki, młodzieńczy wygląd, który doskonale uzupełnia mysz ASUS Marshmallow Mouse MD100, a także nowoczesne laptopy, komputery PC i tablety.

Wygodne pisanie

Optymalne klawisze nożycowe klawiatury ASUS Marshmallow zostały opracowane przez fachowców, aby zapewnić wrażenie pisania, które jest od razu znajome, zapewniając użytkownikom płynne przejście, a dzięki skokowi 1,6 mm dla lepszych wrażeń. Naciśnięcia klawiszy są również bardzo ciche, graniczące z ciszą. W rzeczywistości skrupulatna konstrukcja zawiera warstwę pianki, która dodatkowo redukuje hałas klawiatury – obniżając go do mniej niż 50 dB na naciśnięcie klawisza. Dzięki temu użytkownicy mogą wygodnie skupić się na wykonywanym zadaniu, bez rozpraszania uwagi. Klawiatura Marshmallow zawiera również regulowane na dwóch poziomach podpórki, które umożliwiają nachylenie klawiatury do idealnej pozycji do pisania.

Wygodny i wszechstronny
Łączność Bluetooth 5.0 LE zapewnia klawiaturze ASUS Marshmallow Keyboard elastyczność połączenia z maksymalnie trzema urządzeniami — takimi jak laptop, komputer stacjonarny i tablet — oraz płynne przełączanie się między nimi. Oprócz znajomego układu przypominającego laptop, klawiatura zawiera dwa klawisze przełączania systemowego, które ułatwiają przełączanie między trybami Windows, ChromeOS, MacOS, iOS i iPadOS, umożliwiając użytkownikom wydajniejszą pracę.

Trwałe i przyjazne dla środowiska

Klawiatura ASUS Marshmallow została zaprojektowana z myślą o trwałości i jest wyposażona w przełączniki o żywotności do 10 milionów kliknięć. Każdy klawisz ma powłokę odporną na promieniowanie UV, aby zapewnić długowieczność. Ponadto klawiatura jest dostarczana w ekologicznym opakowaniu papierowym, które jest pozbawione prawie wszystkich materiałów plastikowych powszechnie spotykanych w poprzednich pudełkach z klawiaturą.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Exploit macOS wykryty przez Microsoft może ominąć ochronę systemu

Apple wprowadził System Integrity Protection (SIP) z OS X El Capitan w 2015 roku i zasadniczo dodaje wiele warstw zabezpieczeń, które blokują aplikacjom...

MSI prezentuje płyty główne z serii Z790 MAX na targach Computex z 5GbE i WiFi 7 w topowych modelach

MSI jest gotowe na gruntowne odświeżenie swojej linii płyt głównych Socket LGA1700, na czas dla procesorów Core „Raptor Lake Refresh”, które pojawią się...

Gigabyte Z790 Aorus Xtreme X zawiera wyświetlacz, w samą porę na odświeżenie Raptor Lake

Na targach Computex firma Gigabyte pokazała kilka zaktualizowanych wersji swoich płyt głównych Z790, w których oba modele otrzymały trochę dodatkowego blasku, ale także...
Advertisment