ASUS IoT wprowadza na rynek komputer medyczny MDS-M700


ASUS IoT, światowy lider rozwiązań AIoT, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek MDS-M700 — zupełnie nowego medycznego komputera typu box, zaprojektowanego przez ekspertów w celu zapewnienia wzorowej wydajności i usług w różnorodnych placówkach służby zdrowia. W miarę jak technologie wyświetlania i przechwytywania wideo osiągają rozdzielczości ultrawysokiej rozdzielczości (UHD), MDS-M700 wysuwa się na pierwszy plan, oferując obsługę obrazowania 4K UHD, która zapewnia niezrównaną klarowność i precyzję wizualizacji ludzkich tkanek, naczyń i struktur ciała. MDS-M700 spełnia branżowe standardy bezpieczeństwa medycznego, w tym certyfikaty CE, FCC i IEC 60601-1-2.

W obliczu rosnącego zapotrzebowania na cyfrowe sale operacyjne i inteligentną opiekę zdrowotną, MDS-M700 został zaprojektowany jako godny zaufania komputer medyczny. Dzięki wyjątkowo niskiemu poziomowi hałasu wynoszącemu 45 dB i bezszwowej, jednoczęściowej obudowie MDS-M700 pomaga w utrzymaniu higienicznego środowiska odpornego na alkohol, dzięki czemu idealnie nadaje się do sterylnych miejsc, takich jak centra chirurgiczne, sale operacyjne i obiekty szkoleniowe. Wyposażony w procesory Intel Core (13. generacji) i opcjonalne karty graficzne NVIDIA RTX A5000/A4000, MDS-M700 zapewnia wyjątkową wydajność obliczeniową, a jednocześnie cichą pracę w szerokim spektrum zastosowań.

Wszechstronne zastosowania z ulepszonym obrazowaniem

ASUS IoT MDS-M700 doskonale sprawdza się w medycznych zastosowaniach sztucznej inteligencji, wykorzystując moc kart graficznych NVIDIA do przechwytywania danych wideo 4K i przeprowadzania analiz wspomaganych sztuczną inteligencją w czasie rzeczywistym, a także zawiera trzy gniazda Ethernet dla różnych ścieżek transmisji danych.

Jego kompaktowa konstrukcja sprawia, że ​​idealnie nadaje się do integracji z ograniczoną przestrzenią na sprzęt medyczny, a dostępność aktualizacji BIOS-u procesora Intel 12./13./14. generacji zapewnia długoterminową żywotność. Ogólnie rzecz biorąc, ASUS IoT MDS-M700 jest idealny do mobilnych urządzeń DR, USG, CT, MRI i RTG; i jest w stanie ułatwić bezproblemowe zarządzanie danymi, łączenie urządzeń i przetwarzanie obrazu.

Aby osiągnąć poziom dokładności i precyzji wizualnej wymagany w zastosowaniach medycznych, MDS-M700 zapewnia opcjonalną kartę przechwytującą do nagrywania filmów 4K UHD, usprawniając monitorowanie i przeglądanie zabiegów chirurgicznych w celu zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności.

ASUS IoT to zaufana przyszłość opieki zdrowotnej
Uznając znaczenie nieprzerwanych operacji medycznych, ASUS IoT oferuje usługi szybkiego reagowania klientom na całym świecie, zapewniając szybkie rozwiązywanie problemów technicznych i zapytań. Firma ASUS IoT stara się spełniać wysokie standardy klientów medycznych, starając się być ich zaufanym partnerem w technologii opieki zdrowotnej. ASUS IoT zaprezentuje także przyszłość technologii opieki zdrowotnej podczas HIMSS24, corocznej konferencji dotyczącej opieki zdrowotnej organizowanej przez stowarzyszenie Healthcare Information and Management Systems Society. Odwiedź stoisko cenionego partnera firmy ASUS, Transcend Information Inc (nr 1782), aby doświadczyć MDS-M700 w akcji.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak planowanie i infrastruktura zawiodły podczas pożarów na Maui

W tym tygodniu pojawiły się nowe szczegóły na temat kaskadowych awarii, które doprowadziły do ​​pożarów, które w sierpniu ubiegłego roku szalały na Maui....

Nastolatka oskarżona o podpalenie autonomicznej taksówki Waymo

Dochodzenie zostało przeprowadzone przez grupę zadaniową SFPD ds. podpaleń, która zidentyfikowała podejrzanego i ustaliła prawdopodobną przyczynę wydania nakazu przeszukania. Biuro prokuratora okręgowego...

Chcesz zrobić więcej dzięki AirPods Pro 2? Wypróbuj tych 5 funkcji

Wraz z wprowadzeniem na rynek Apple wprowadziło solidną aktualizację swoich najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych AirPods Pro 2. Od tego czasu Apple podniosło...
Advertisment