ASUS IoT ogłasza zupełnie nowe przemysłowe płyty główne i komputery Edge AI oparte na rdzeniu 14. generacji


ASUS IoT, globalny dostawca rozwiązań AIoT, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek nowej linii przemysłowych płyt głównych i komputerów brzegowych AI wyposażonych w najnowsze procesory Intel Core (14. generacji). Te najnowocześniejsze rozwiązania oferują najwyższą wydajność obliczeniową, zwiększoną efektywność energetyczną i szybszą łączność, dzięki czemu idealnie nadają się do szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych.

Jedną z kluczowych cech tych nowych rozwiązań jest zwiększona prędkość transferu i zwiększona wydajność energetyczna oferowana przez pamięć DDR5. W porównaniu do DDR4, pamięć DDR5 zapewnia o 50% większą prędkość transferu i o 8% lepszą wydajność energetyczną, zapewniając niezawodność dzięki technologii ECC. Przemysłowe płyty główne ASUS IoT obsługują także podwójną prędkość PCI Express (PCIe) 5.0, która podwaja prędkość PCIe 4.0, zachowując jednocześnie pełną kompatybilność wsteczną zapewniającą elastyczność systemu. Pozwala to na szybszy transfer danych i możliwości rozbudowy, spełniając wymagania nowoczesnych zastosowań przemysłowych.

Zintegrowana technologia Intel UHD Graphics w płytach głównych ASUS IoT obsługuje wideo w rozdzielczości do 8K60 HDR i wiele wyświetlaczy 4K60, zapewniając żywą grafikę i potężne przyspieszenie AI. Dzięki temu idealnie nadają się do różnych zastosowań, w tym do handlu detalicznego, opieki zdrowotnej i sztucznej inteligencji w inteligentnych fabrykach.

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem dla ASUS IoT, a nasza współpraca z firmą Intel zapewnia niezawodne bezpieczeństwo informacji dla aplikacji IoT. Płyty główne ASUS IoT są wyposażone w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, w tym Boot Guard, Platform Trust Technology, AES-NI i VT, zapewniające ochronę przed zagrożeniami cybernetycznymi w krytycznych aplikacjach.

Ponadto przemysłowe płyty główne ASUS IoT obsługują Wi-Fi 7, oferując prędkość do 5 Gb/s, co zapewnia lepszą łączność w służbie zdrowia, zarządzaniu łańcuchem dostaw, inteligentnej kontroli miast i zastosowaniach przemysłowych. Ta przyspieszona łączność zapewnia bezproblemową komunikację i przesyłanie danych w wymagających środowiskach przemysłowych.

Pełna linia produktów ASUS IoT obejmuje przemysłowe płyty główne i komputery jednopłytkowe (SBC) w różnych formatach, od ATX i microATX po Mini-ITX i cienkie moduły Mini-ITX – z modelami obejmującymi ASUS IoT R680EA-IM-A, Q670EA- IM-A, H610A-IM-A, H610T-EM-A i inne. Ponadto komputery brzegowe AI firmy ASUS IoT, takie jak PE4000G i PE6000G, zapewniają zaawansowane możliwości sztucznej inteligencji do zastosowań przemysłowych.

Więcej informacji na temat najnowszych przemysłowych płyt głównych i komputerów brzegowych AI firmy ASUS IoT można znaleźć na stronie Witryna poświęcona przemysłowym płytom głównym ASUS IoT.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kalifornijska policja aresztuje cztery osoby w związku z kradzieżą popiersia z klocków Lego o wartości 300 000 dolarów

Mieszkańcy Los Angeles mogą spać spokojnie, wiedząc, że szajka przestępcza nie prześladuje już sklepów detalicznych w mieście, by zasilić czarny rynek klocków Lego....

Taylor Swift wykorzystuje teksty Apple Music do dzielenia się zagadkami na nowym albumie

Taylor Swift 19 kwietnia wyda swój najnowszy album zatytułowany „The Tortured Poets Department”. W zeszłym tygodniu piosenkarka nawiązała już współpracę z Apple Music...

Oto porównanie bezpłatnego miejsca i uaktualnień w iCloud na tle konkurencji

Firma Apple po raz pierwszy wprowadziła usługę iCloud na konferencji WWDC 2011, a Steve Jobs zachwalał ją jako najlepszy sposób przechowywania dokumentów, poczty,...
Advertisment