ASUS bije rekordy w podkręcaniu: 9 rekordów świata, 16 pierwszych miejsc na świecie


Firma ASUS ogłosiła dzisiaj, że międzynarodowa grupa elitarnych overclockerów ustanowiła dziewięć rekordów świata i osiągnęła szesnaście pierwszych miejsc w różnych testach wydajności z płytami głównymi do stacji roboczych ASUS Pro WS WRX90E-SAGE SE i ASUS Pro WS TRX50-SAGE WIFI. Płyty główne wykorzystywały procesory AMD Ryzen Threadripper PRO 7000 WX-Series i AMD Ryzen Threadripper 7000, które miały do ​​96 rdzeni i 192 wątki. W gronie overclockerów znaleźli się Der8auer, Elmor, Massman, OGS, Safedisk, Seby i Shamino.

Gotowy do podkręcania procesora i pamięci
W przypadku stacji roboczych AMD Threadripper z serii 7000 i zaawansowanych modeli komputerów stacjonarnych (HEDT) firma AMD oferuje opcje podkręcania procesora i pamięci DRAM. Aby w pełni wykorzystać wydajność procesorów AMD, ASUS zastosował innowacyjną konstrukcję podwójnego zasilania w płytach głównych Pro WS WRX90E-SAGE SE i Pro WS TRX50-SAGE WIFI. Wraz z solidnym zasilaniem i zaawansowanymi modułami chłodzenia, płyty te charakteryzują się solidną stabilnością podczas overclockingu.

Przełączniki sprzętowe i zoptymalizowane opcje BIOS-u na płytach głównych zapewniają entuzjastom overclockingu większą wygodę podczas maksymalnego wykorzystania swoich systemów. Kompleksowa synergia EXPO i ECC R-DIMM dodatkowo łączy wyjątkową wydajność z wyjątkową stabilnością, ustanawiając nowy standard dla stacji roboczych i komputerów stacjonarnych wysokiej klasy.

Wyjątkowe zarządzanie temperaturą, niezwykły wzrost mocy
Płyty główne ASUS Pro WS WRX90E-SAGE SE i Pro WS TRX50-SAGE WIFI ustanowiły wiele rekordów świata i zapewniły sobie pierwsze miejsca na świecie w dziedzinie overclockingu dzięki wyjątkowej konstrukcji i solidnym systemom zasilania. Obie płyty główne są wyposażone w masywne radiatory VRM wykonane z wytłaczanego aluminium, o żebrowanej konstrukcji, która skutecznie odprowadza ciepło z tranzystorów MOSFET i dławików. Uzupełnieniem tej konstrukcji są dwa wentylatory po obu stronach gniazda procesora, które wytwarzają stały strumień chłodnego powietrza w celu dalszego odprowadzania ciepła z płyty głównej, zapewniając optymalne zarządzanie temperaturą podczas zadań o wysokiej wydajności.

Płyta główna Pro WS WRX90E-SAGE SE wyróżnia się bardzo wydajnym systemem VRM, składającym się z (16*2)+3+3+3 stopni zasilania. Taka konfiguracja zapewnia znaczną moc i wydajność wymaganą przez procesory z najwyższej półki.

Podobnie płyta główna PRO WS TRX50-SAGE WIFI została zaprojektowana do obsługi wydajnych procesorów i wyposażona w układ VRM gotowy do podkręcania z fazami zasilania (18*2)+3+4+4. Ta solidna konstrukcja zasilania jest w stanie zapewnić wystarczającą moc dla wymagających aplikacji i scenariuszy ekstremalnego przetaktowywania.

Doświadczeni overclockerzy są pod wrażeniem
Czołowi eksperci w świecie overclockingu podzielili się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat wyjątkowej wydajności płyt głównych z serii ASUS Pro do stacji roboczych. Ich referencje podkreślają nie tylko techniczną sprawność tych płyt głównych, ale także ich zdolność do przesuwania granic możliwości w dziedzinie obliczeń o wysokiej wydajności.

Reklama

Safedisk stwierdził: „Pro WS WRX90E-SAGE SE zapewnia wyjątkowo stabilną pracę przy wysokich częstotliwościach dzięki 32 (16×2) stopniom mocy i dwóm zasilaczom. Jestem pod prawdziwym wrażeniem”.
„Po wypchnięciu ASUS Pro WS TRX50-SAGE WIFI do granic możliwości za pomocą 64-rdzeniowego procesora AMD Ryzen Threadripper w ciekłym azocie” – powiedział Der8auer – „byłem pod wrażeniem jego wyjątkowej wydajności. Osiąganie częstotliwości pamięci powyżej 6000 MHz, nawet w trudnych warunkach Warunki LN2 podczas pracy RDIMM ECC były dowodem jego wyjątkowych możliwości pamięci i procesora.

Dodał: „Dzięki ASUS Pro WS TRX50-SAGE WIFI możesz dokładnie dostosować platformę TRX50 do swoich potrzeb. Wysokiej klasy układ VRM pozostaje chłodny w każdym scenariuszu, nawet przy dużym przetaktowywaniu procesora, kładąc podwaliny pod optymalne wyniki w obu przypadkach. podkręcanie w otoczeniu i na co dzień. Doceniam fakt, że ASUS Pro WS TRX50-SAGE WIFI ma dwie szyny napięciowe i pozwala na indywidualne taktowanie CCD. Umożliwia to precyzyjne dostrojenie procesora do różnych zastosowań przy najwyższych prędkościach.”

Rekordy świata i pierwsze miejsca na płytach głównych do stacji roboczych Pro WS WRX90E-SAGE SE i PRO WS TRX50-SAGE WIFISource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kody QR mogą być ukrytym oszustwem typu phishing – ostrzega FTC

Federalna Komisja Handlu (FTC) ostrzegła społeczeństwo przed skanowaniem jakichkolwiek starych kodów QR blog z alertami konsumenckimi zeszły tydzień. Oczywiście ostrzeżenie sprowadza się...

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...
Advertisment