ASUS aktualizuje Expertbook B9 OLED o procesory Intel Core Series 1


Firma ASUS ogłosiła dzisiaj ExpertBook B9 OLED, definiujący swoją klasę laptop biznesowy, starannie wykonany z najwyższej jakości stopu magnezu i litu, aby przesuwać granice lekkości, zapewniając najwyższą przenośność i trwałość – podnosząc go do statusu najlżejszego na świecie 14-calowego laptopa biznesowego OLED, waży zaledwie 990 g.

Dzięki przyjaznej dla środowiska konstrukcji, doskonałemu wyświetlaczowi OLED 16:10, kamerze obsługującej sztuczną inteligencję i funkcji redukcji szumów zapewniającej krystalicznie czyste, skupione wrażenia podczas konferencji, najnowszemu procesorowi Intel Core 7 (seria 1) z platformą Intel vPro, mnóstwu funkcje zabezpieczeń klasy korporacyjnej i zupełnie nowy klucz Copilot umożliwiający niekończącą się eksplorację sztucznej inteligencji, ExpertBook B9 OLED to idealny partner dla kadry kierowniczej i osób podróżujących służbowo. Podnosi zarówno poziom ekologiczności, jak i profesjonalizm oraz wyznacza nowy standard dla elitarnych laptopów biznesowych. ExpertBook B9 OLED jest również wspierany przez ASUS Carbon Partner Services, który zapewnia kompleksową dostawę, gwarantowaną jakość, elastyczne i precyzyjne opcje kompensacji emisji dwutlenku węgla, które wywierają rzeczywisty, pozytywny wpływ.

Idealna równowaga pomiędzy lekkością 990 g, trwałością i kunsztem wykonania

ASUS ExpertBook B9 OLED został zaprojektowany, aby podnieść oczekiwania zarówno w stosunku do tego, czym powinien być nowoczesny laptop biznesowy, jak i co może osiągnąć. Ponieważ menedżerowie biznesowi częściej niż kiedykolwiek podróżują i zmieniają miejsce pracy, zaprojektowaliśmy ExpertBook B9 OLED tak, aby był najlżejszym, lekkim rozwiązaniem klasy premium dla osób w ruchu – idealnym towarzyszem podróży, przygotowanym do działania.

W szczególności ExpertBook B9 OLED zapewnia najwyższą jakość i wzornictwo, pozostając jednocześnie jednym z najlżejszych 14-calowych laptopów biznesowych na świecie – waży zaledwie 990 g – czyli jest lżejszy nawet niż wiele 13-calowych laptopów dostępnych na rynku. Wykonany z najwyższej jakości stopu magnezu i litu, najlżejszego stopu metalu na świecie, jego ultralekka i trwała rama oraz wykończenie zawierają kluczowe ulepszenia, które czynią go idealnym towarzyszem podróży dla elitarnej kadry kierowniczej.

Pomimo swojej niesamowitej lekkości ExpertBook B9 OLED jest niezwykle wytrzymały. Przeszedł 28 indywidualnych testów zgodnych z amerykańską normą wojskową MIL-STD-810H, a także został poddany wewnętrznemu programowi testów ASUS Superior Durability Test, przechodząc dziesiątki wymagających procedur w celu zapewnienia niezwykłej wytrzymałości.
ExpertBook B9 OLED zapewnia również wyjątkową wydajność, wydajność i łączność, a także zapewnia do 11 godzin pracy na jednym ładowaniu, dzięki czemu zapracowani menedżerowie mogą pracować przez cały dzień pracy i nie tylko

Najlepsze urządzenie do nowoczesnego miejsca pracy
ASUS ExpertBook B9 OLED jest stylowy, mocny, zrównoważony, bezpieczny i gotowy na przyszłość AI – co czyni go najlepszym wyborem dla nowoczesnego miejsca pracy.
Specyfikacje obejmują procesor do Intel Core 7 (seria 1) z platformą Intel vPro i 64 GB szybkiej, wydajnej pamięci LPDDR5x, dzięki czemu jest on gotowy do zapewnienia niezachwianej wydajności, której oczekują i wymagają dzisiejsi dyrektorzy biznesowi. Całkowicie nowy klucz Copilot umożliwia natychmiastowy dostęp do asystenta Windows Copilot AI w pracy. Ten codzienny towarzysz AI zwiększa produktywność, pomagając użytkownikom osiągnąć więcej przy mniejszym czasie i wysiłku, wymagając tylko jednego kliknięcia, aby móc eksplorować w nieskończoność.

Reklama

ExpertBook B9 OLED został wyposażony w zaawansowane funkcje konferencyjne oparte na sztucznej inteligencji, w tym mikrofon redukujący szumy głosu, przechwytywanie dalekiego pola, redukcję szumów sterowaną przez sztuczną inteligencję oraz kamerę ze wzmocnioną sztuczną inteligencją, zapewniającą doskonałe wrażenia audiowizualne. Laptop jest również wyposażony w kamerę AI, która maksymalizuje klarowność obrazu, redukując szumy obrazu i analizując środowisko otoczenia oraz stosując odcienie kolorów, aby użytkownik wyglądał jak najlepiej. Automatyczne kadrowanie utrzymuje twarz mówiącego wyśrodkowaną podczas rozmów wideo, ułatwiając koncentrację wszystkim stronom, a opcja rozmycia tła w czasie rzeczywistym zwiększa prywatność na co dzień.

Wyświetlacz OLED jest również oszałamiający, zapewnia żywe kolory i niską emisję niebieskiego światła, co zapewnia lepszą ochronę oczu, a także stosunek ekranu do obudowy wynoszący 90%, co zapewnia wciągające wrażenia wizualne. Korzysta także ze współczynnika proporcji 16:10, zapewniając obszerną przestrzeń roboczą i zwiększającą produktywność.

Wykorzystując intuicyjną moc systemu Windows 11 Pro, ExpertBook B9 OLED jest również wyposażony w aktywne technologie i pasywne inteligentne rozwiązania, dzięki którym elity biznesowe mogą wykonać więcej pracy przy minimalnym rozproszeniu i przerwach. W porównaniu z poprzednimi generacjami, inteligentny system chłodzenia laptopa z dwoma wentylatorami obniża temperaturę pracy nawet o 27%, obniża poziom hałasu aż o 32% i zmniejsza zużycie energii.

Zrównoważony rozwój w całym cyklu życia produktu
ASUS ExpertBook B9 OLED został zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju. W procesie produkcyjnym zastosowano opatentowaną technikę zwaną Thixomolding, która zapewnia podwójne korzyści w postaci zwiększonej sztywności i lepszej efektywności energetycznej, przy zmniejszeniu ilości odpadów materiałowych o 29% i skróceniu czasu produkcji nawet o 75%. Laptop jest również wykonany w 70% z metalu pochodzącego z recyklingu postindustrialnego. Wszystkie te cechy łączą się, aby zmaksymalizować efektywność energetyczną i jeszcze bardziej zmniejszyć wpływ ExpertBook B9 OLED na środowisko.

Projektanci firmy ASUS dokładnie przemyśleli także sposób opakowania ExpertBooka B9 OLED, aby zapewnić, że będzie to uzupełnienie ekologicznych cech produktu. W opakowaniu zastosowano papier, który posiada certyfikat FSC, co oznacza, że ​​powstał z mieszanki materiałów pochodzących z lasów posiadających certyfikat FSC oraz materiałów pochodzących z recyklingu. Elementy opakowania nadają się również do natychmiastowego ponownego wykorzystania i są użyteczne, a pudełko z akcesoriami można przekształcić w podstawkę pod laptopa, co pozwala na natychmiastową podwyżkę i to z korzyścią dla środowiska.
Dzięki zastosowaniu materiałów przyjaznych dla środowiska i zwiększeniu efektywności energetycznej, a także wielu innym czynnikom, ExpertBook B9 OLED uzyskał status EPEAT Gold — i przekracza standardy ENERGY STAR, przy zużyciu energii o 43,13% niższym niż wymagania certyfikacyjne. Jest także wspierany przez program ASUS Carbon Partner Services, który oferuje elastyczne opcje kompensowania śladu węglowego w całym cyklu życia produktu dzięki wysokiej jakości kredytom węglowym opartym na przyrodzie, weryfikowanym przez renomowane organizacje.

Bezpieczeństwo klasy korporacyjnej zapewniające bezpieczeństwo poufnych danych
ASUS ExpertBook B9 OLED jest dostosowany do realiów współczesnego świata biznesu i wyposażony w solidne, wielowarstwowe funkcje bezpieczeństwa, które zapewniają, że poufne i prywatne dane nie wyciekną.

Obejmują one obsługę platformy Intel vPro zapewniającą doskonałą ochronę biznesową. Zapewnia to ramy, które odciążają dział IT organizacji i poprawiają ogólną efektywność operacyjną. Wbudowane zabezpieczenia zapewniają łagodzenie zagrożeń, ochronę tożsamości i dostępu, a także ochronę danych i zasobów. Platforma vPro umożliwia także zdalnie zarządzane, automatyczne rozwiązywanie problemów i zaawansowaną wirtualizację, redukując koszty administracyjne i zapewniając bezpieczeństwo danych.

ExpertBook B9 OLED może się również poszczycić najlepszą ochroną biometryczną, ze zintegrowanym czujnikiem linii papilarnych i kamerą na podczerwień (IR) z technologią ASUS Adaptive Lock do logowania za pomocą twarzy. Dostępna jest także ochrona na poziomie sprzętowym przed złośliwym oprogramowaniem i wyrafinowanymi cyberatakami, wspierana przez opcjonalny układ TPM 2.0.
Wyposażyliśmy także ExpertBooka B9 OLED w drobne dodatki, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo biznesowe i prywatność — w tym fizyczną osłonę kamery internetowej, która gwarantuje, że natychmiastowa prywatność będzie dostępna tylko za pomocą jednego ruchu.

Najnowsza łączność, wszystko pod ręką
Ultracienki profil ASUS ExpertBook B9 OLED nie stanowi bariery dla łączności dzięki szerokiej gamie wbudowanych, zarówno nowoczesnych, jak i starszych portów, w tym portów Thunderbolt 4 Type-C z obsługą USB Power Delivery 3.0, tradycyjnego USB 3.2 Type-A i zintegrowanego HDMI 2.1 – umożliwiając podłączenie maksymalnie trzech zewnętrznych wyświetlaczy 4K. Dostępne jest nawet gniazdo combo 3,5 mm do podłączenia zewnętrznego mikrofonu, słuchawek lub zestawów słuchawkowych, dzięki czemu kadra kierownicza może komunikować się lub relaksować po pracy, korzystając z ulubionych akcesoriów audio, dzięki czemu kadra kierownicza może komunikować się lub relaksować po pracy rozrywkę przy użyciu ulubionych akcesoriów audio.

Więcej informacji znajdziesz na stronie strona produktu.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Aplikacja kalkulatora języka naturalnego Soulver 3 jest dostępna na iPhone’a

Jak napisałem w przeszłości, Soulver jest jednym z moich niezbędne aplikacje na komputerze Mac i iPadzie. Zasadniczo jest to inteligentny kalkulator w...

Twórca Star Trek: Lower Decks zamienia Golden Axe firmy Sega w widowisko

Zręcznościowa bijatyka typu hack-and-slash firmy Sega Złota siekiera jest adaptowany dla telewizji. W dość nieoczekiwany sposób ten serial telewizyjny będzie...

Dziewięciu pracowników Google aresztowanych po protestach okupacyjnych dotyczących Projektu Nimbus

Dziewięciu pracowników Google, którzy zajmowali biura firmy w Nowym Jorku i Kalifornii, zostało aresztowanych we wtorek wieczorem po ośmiogodzinnym napadzie.Pracownicy protestowali przeciwko zaangażowaniu...
Advertisment