Assassin’s Creed Mirage: Premie za zamówienie w przedsprzedaży dla wszystkich edycji


Wraz z nadchodzącą premierą seria Assassin’s Creed powraca do swoich korzeni Assassin’s Creed Mirażktóra ukaże się 8 października na Xbox, PlayStation i PC z systemem Windows. Obecnie w przedsprzedaży można zamówić wersje konsolowe gry na stronie Amazonka, Najlepsza oferta, Cel, WalmartLub Przystanek gier. Jeśli planujesz kupić grę na PC, możesz zarezerwować kopię poprzez Sklep z epickimi grami.

Gdzie Początki Assassin’s Creed zabrał graczy do starożytnego Egiptu, a następnie do Grecji Odysejaa następnie przez rozległe połacie średniowiecznej Anglii w Walhalla, Miraż koncentruje się na zapewnieniu gęstszego doświadczenia skupionego wyłącznie na Bagdadzie z IX wieku. Pojedyncze miasto w połączeniu z rozgrywką, która porzuca mechanikę RPG z poprzednich tytułów na rzecz czegoś bardziej przypominającego Assassin’s Creed 2, reprezentuje powrót do formy dla kluczowego kamienia Ubisoftu.

Dla Ubisoft Plusa subskrybentów, podstawowa wersja gry będzie dostępna w dniu premiery. W przypadku pozostałych osób zamówienie egzemplarza w przedsprzedaży u określonych sprzedawców uprawnia do otrzymania ekskluzywnych gadżetów. Poniżej opisaliśmy, co otrzymasz w ramach każdej edycji gry i gdzie możesz je znaleźć.


Gdzie zamówić w przedsprzedaży edycję standardową Assassin’s Creed Mirage

Już od 49,99 USD, Miraż jest tańsza niż większość nowych gier. Zamówienie w przedsprzedaży standardowej edycji gry (zwanej także „edycją premierową”) na dowolną platformę i u dowolnego sprzedawcy zapewnia dostęp do zadania Forty Thieves w momencie premiery. Dostępnych jest jednak kilka bonusów dostępnych wyłącznie dla sprzedawców detalicznych.

Zamawianie w przedsprzedaży przez Amazonka Lub Walmart otrzymasz trzy kolekcjonerskie litografie i mapę starożytnego Bagdadu, a zamówienia w przedsprzedaży złożone za pośrednictwem Najlepsza oferta zdobądź bezpłatny wydruk na płótnie o wymiarach 6 x 8 cali. Grę można również zamówić w przedsprzedaży na stronie Cel I Przystanek gierale z żadnego z nich nie dostaniesz nic specjalnego.

Reklama

Zdjęcie: Najlepszy zakup / Ubisoft

Gra nie jest dostępna w momencie premiery na platformie Steam. Jeśli więc kupujesz kopię na PC (i nie uważasz, że Ubisoft Plus jest dla Ciebie odpowiedni), udaj się do Sklep z epickimi grami żeby to tam kupić.

Gdzie zamówić w przedsprzedaży edycję deluxe Assassin’s Creed Mirage

Wersja Deluxe gry za 59,99 dolarów zawiera pakiet elementów kosmetycznych inspirowanych grą Prince of Persia, a także cyfrowy artbook i ścieżkę dźwiękową. Kluczową różnicą jest to, co zaskakujące, zamówienie w przedsprzedaży na edycję deluxe zostało złożone za pośrednictwem Amazonka nie jest dostarczany z litografiami i mapą dołączoną do tańszej edycji standardowej. Jednak zamówienie w przedsprzedaży za pośrednictwem Najlepsza oferta nadal dostaje odbitkę na płótnie. Można również składać zamówienia w przedsprzedażyd w Waltargowisko, Przystanek gierI Cel. Zamówienia przedpremierowe na komputery z systemem Windows można składać za pośrednictwem witryny Sklep z epickimi grami.

Obraz: Ubisoft


Gdzie zamówić w przedsprzedaży obudowę kolekcjonerską Assassin’s Creed Mirage

To po prostu nie byłoby Assassin’s Creed gra (a właściwie jakikolwiek debiut w dużej grze) bez statuetki z edycji kolekcjonerskiej. Etui kolekcjonerskie o wartości 149,99 USD jest dostępne wyłącznie za pośrednictwem Przystanek gier.

Oprócz wszystkich cyfrowych gadżetów dołączonych do edycji Deluxe i Standard, w pudełku kolekcjonerskim znajdują się następujące elementy.

  • Książka z grafiką fizyczną i płyta CD ze ścieżką dźwiękową
  • Obudowa Steelbooka
  • Mapa Bagdadu
  • Broszka Basima
  • Posąg Basima o średnicy 32 cm (12 cali).

Obraz: UbisoftSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Noblechairs ogłasza krzesło gamingowe LEGEND Shure Edition

Przedstawiamy krzesło gamingowe Noblechairs LEGEND SHURE Edition. We współpracy z Shure, wiodącym światowym producentem sprzętu audio, w tym legendarnych mikrofonów SM7B i...

AGON by AOC przedstawia ultrawide monitory do gier CU34G2XE i CU34G2XP

AGON firmy AOC — jednej z wiodących na świecie marek monitorów do gier i akcesoriów IT — z dumą przedstawia dwa nowe 34-calowe...

GameSir wprowadza na rynek mobilny kontroler gier G8 Galileo

GameSir, wiodący dostawca innowacyjnych, wysokiej jakości urządzeń peryferyjnych do gier, z radością prezentuje swoje najnowsze arcydzieło, mobilny kontroler gier GameSir G8 Galileo, przełomową...
Advertisment