Aspyr ogłasza STAR WARS: Bounty Hunter na PC i konsole 1 sierpniaAspyr z radością ogłasza STAR WARS: Bounty Hunter, we współpracy z Lucasfilm Games, nowy tytuł, który przenosi oryginalną grę STAR WARS: Bounty Hunter (2002) na nowoczesne platformy z ulepszeniami wizualnymi, ulepszonymi teksturami otoczenia, nowymi dynamicznymi efektami świetlnymi i nowe narzędzie latarki do nawigacji w ciemnych miejscach. STAR WARS: Bounty Hunter ukaże się 1 sierpnia 2024 r. na Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC za pośrednictwem Steam w sugerowanej cenie detalicznej 19,99 USD i jest dostępny w przedsprzedaży zamów już dziś z 10% rabatem do oficjalnej premiery.

Zostań najgroźniejszym łowcą nagród w galaktyce! Jako Jango Fett będziesz musiał skakać, pakować się odrzutowo, wspinać się i manewrować w tej kultowej przygodowej grze akcji, wyposażonej w różnorodne ulepszenia wizualne na nowoczesnych platformach, a także obsługę Steam Deck i szereg funkcji kontrolera DualSense dla PlayStation 5 gracze.

I po raz pierwszy w historii, jeśli kampania zostanie ukończona, gracze będą mogli odblokować nową skórkę Boby Fetta do następnej rozgrywki, płacąc za to notorycznym jajkiem wielkanocnym z oryginalnej gry!

Kluczowe cechy

  • Niech rozpocznie się polowanie: W tej klasycznej przygodowej grze akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby wcielisz się w Jango Fetta, Pierwszego Klona Wielkiej Armii Republiki, wynajętego do schwytania obłąkanego Mrocznego Jedi.
  • Przeżyj ponadczasową opowieść: przeżyj legendarną fantazję Łowcy Nagród rozgrywającą się przed wydarzeniami z Gwiezdnych Wojen: Część II – Atak klonów. Zmierz się z wrogami i manewruj w akrobatycznych bitwach w tej adaptacji zoptymalizowanej pod kątem współczesnych konsol i sprzętu.
  • Uzbrojony po zęby: Przebij się przez podziemia galaktyki, wyposażony w podwójne miotacze, miotacz ognia, bicz i czysty Mandalorianski szał.

Premiera STAR WARS: Bounty Hunter odbędzie się 1 sierpnia 2024 r. na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i PC za pośrednictwem Steam w sugerowanej cenie detalicznej 19,99 USD. Zamówienia w przedsprzedaży można składać już od początku dziś z 10% rabatem do oficjalnej premiery.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment