Arrested Development zostaje na Netflixie


Zatrzymany rozwój nie opuszcza już Netflixa. The poinformował streamer na Twitterze że program pozostanie na platformie po tym, jak problemy licencyjne prawie doprowadziły do ​​​​jego usunięcia.

Podczas gdy Netflix początkowo planowano zdjąć wszystkie pięć sezonów serialu 15 marca, w tym dwa wyprodukowane przez Netflix, które nigdy się nie wydarzyły. To dlatego, że Netflix osiągnął porozumienie z należącym do Disneya 20th Century Studios, które nadal posiada prawa do serialu po jego pierwotnej premierze w Fox w 2003 roku, zgodnie z raport z Sęp.

Zgodnie z warunkami nowej umowy, Sęp donosi, że Netflix uzyska wyłączne prawa do transmisji strumieniowej serialu, a pierwsze trzy sezony serialu ostatecznie opuszczą Hulu jeszcze w tym roku (przepraszam, subskrybenci Hulu). Umowa podobno pozwoli Disneyowi sprzedać również prawa do linearnej telewizji do wszystkich pięciu sezonów, co oznacza, że ​​serial może trafić do sieci telewizyjnej, niezależnie od tego, czy należy do Disneya, czy nie.

Zatrzymany rozwój, w którym występują Jason Bateman, Michael Cera, Portia de Rossi, nieżyjąca już Jessica Walter i wiele innych gwiazd, od dawna jest podstawą Netflix. (Był to z pewnością jeden z pierwszych seriali, które obejrzałem, kiedy po raz pierwszy subskrybowałem Netflix prawie dziesięć lat temu.) Nie wspominając o tym, że serial jest również jednym z pierwszych oryginalnych seriali Netflix. Po odebraniu streamera Zatrzymany rozwój po anulowaniu w Fox w 2006 roku, Netflix ożywił go dla dwóch (nieco rozczarowujące) sezony, z których jeden zadebiutował w 2013 roku, a drugi wylądował na platformie w dwóch oddzielnych częściach w 2018 i 2019 roku.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Linie Garmin Epix 2 i Fenix ​​7 stają się „Pro”

Garmin dołącza do modnego modelu Pro. W środę wprowadza na rynek Epix 2 Pro i Fenix ​​7 Pro, które są wyposażone w...

Windows 11 otrzymuje kilka przydatnych widżetów do monitorowania procesora, pamięci i GPU

Funkcja Windows Widgets wreszcie otrzymuje kilka przydatnych dodatków, które pozwalają monitorować użycie procesora, pamięci i GPU. Neowin zauważył że nowa wersja Microsoftu aplikacja...

Panasas dodaje obsługę S3 do przechowywania brzegowego i przenoszenia do chmury

Niedawne ogłoszenie firmy Panasas o dodaniu platformy brzegowej do rodziny platform skalowalny serwer NAS zbiegło się z planowanym znaczącym przejściem firmy w kierunku...
Advertisment