Apple żegna się z oryginalnym HomePodem, skupia się na mini


Apple zaprzestaje produkcji oryginalnego HomePod, swojego pierwszego inteligentnego głośnika, który został wprowadzony na rynek w 2017 roku. Po ponad 4 latach HomePod w szarym wykończeniu nie jest już wymieniony w oficjalnym sklepie internetowym Apple. Po wycofaniu inteligentnego głośnika za 349 USD Apple twierdzi, że zwraca uwagę na mniejszy i tańszy HomePod mini. Oto, co powiedział Apple w oświadczeniu, któremu udostępniono TechCrunch:

„HomePod mini stał się hitem od debiutu zeszłej jesieni, oferując klientom niesamowity dźwięk, inteligentnego asystenta i inteligentne sterowanie domem za jedyne 99 USD. Koncentrujemy nasze wysiłki na HomePod mini. Wycofujemy oryginalny HomePod, będzie on nadal dostępny do wyczerpania zapasów w sklepie internetowym Apple, sklepach detalicznych Apple i autoryzowanych sprzedawcach Apple. Apple zapewni klientom HomePod aktualizacje oprogramowania oraz obsługę i wsparcie w ramach usługi Apple Care ”.

Głośnik HomePod Space Grey jest obecnie niedostępny w sklepie Apple.

Apple twierdzi, że HomePod mini jest hitem, ale badania rynkowe nie mówią tego samego o HomePod

HomePod Mini był uruchomiona w październiku ubiegłego roku i wydawał się być bardziej smacznym pakietem, dzięki cenie 99 USD. Został wyposażony w pełnozakresowy przetwornik dynamiczny i parę radiatorów do obsługi basu. Apple wyposażył swój mini inteligentny głośnik w układ S5, aby wykonać trochę obliczeń audio w celu optymalizacji wyjścia dźwięku. Pozwala także użytkownikom na stworzenie systemu stereo, a wewnątrz znajduje się również układ U1, który pozwala użytkownikom sparować z nim iPhone’a, po prostu zbliżając go do głośnika.

CZYTAJ WIĘCEJ: Kolejna duża premiera Apple podobno odbędzie się 23 marca

Apple zaoferowało również nową funkcję interkomu z HomePod mini. Z mojego doświadczenia Uważam, że HomePod Mini jest bardziej atrakcyjnym – i rozsądnym – pakietem w oparciu o jego jakość dźwięku i funkcje, które wnosi do stołu za cenę wywoławczą 99 USD. Tak, większy HomePod brzmi znacznie lepiej, ale jego wysoka cena wywoławcza wynosząca 349 USD była odstraszająca dla wielu ludzi. i chociaż Apple obniżył cenę do 299 USD w 2019 r., to wciąż był na wyższym poziomie, zwłaszcza w porównaniu z tym, co mieli do zaoferowania rywale.

Reklama

Sprawdź HomePod w Best Buy
Piszę o technologii konsumenckiej od ponad trzech lat, pracując w przeszłości z takimi nazwami jak NDTV i Beebom. Oprócz najnowszych wiadomości, przejrzałem mój spory udział urządzeń, od smartfonów i laptopów po inteligentne urządzenia domowe. Przeprowadzałem również wywiady z dyrektorami technicznymi i występowałem jako prowadzący w filmach YouTube, opowiadających o najnowszych i najlepszych gadżetach.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Skróty Apple i ChatGPT dla komputerów Mac

OpenAI niedawno uruchomiło swoją oficjalną aplikację ChatGPT na komputery Mac (przed systemem Windows). Aplikacja macOS przenosi większość funkcji z wersji iPhone'a na...

Możesz teraz udostępniać hasła w swojej grupie rodzinnej Google

Nowa funkcja udostępniania haseł dotyczy tylko haseł przechowywanych w Google Password Manager – usłudze firmy, która natywnie przechowuje Twoje hasła i klucze w...

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...
Advertisment