Apple wypuszcza tvOS 14.5 i Homepod 14.5 beta 4


Apple wydało wersję beta 4 tvOS 14.5 i HomePod 14.5. Podczas gdy wersja beta tvOS może zostać pobrana przez programistów i użytkowników publicznych wersji beta, wersja beta HomePod jest przeznaczona tylko dla zaproszonych programistów.

Zarówno HomePod, jak i tvOS 14.5 mają tę samą kompilację: 18L5186a. System tvOS 14.5 zapewnia obsługę najnowszych kontrolerów PlayStation 5 DualSense i Xbox Series X, których można używać do grania w gry z systemu tvOS.

To pierwsza aktualizacja beta HomePod po Apple ogłosił, że w piątek zostanie wycofany. Firma powiedziała, że ​​teraz koncentruje się na HomePod mini.

Ponieważ ostatnia litera kompilacji to „a”, oznacza to, że obie wersje wkrótce otrzymają wersję Release Candidate, co oznacza, że ​​ich ostateczna wersja zostanie wydana wcześniej niż później.

Aktualizację tvOS można zainstalować na Apple TV HD (4. generacji) i Apple TV 4K (5. generacji) za pośrednictwem aplikacji Ustawienia, jeśli urządzenie Apple TV jest już zarejestrowane w programie Apple Developer Program.

Zauważyłeś jakieś poważne zmiany w dzisiejszej nowej wersji tvOS 14.5? Dajcie nam znać w komentarzach lub na Twitterze, @ 9to5Mac.

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Skróty Apple i ChatGPT dla komputerów Mac

OpenAI niedawno uruchomiło swoją oficjalną aplikację ChatGPT na komputery Mac (przed systemem Windows). Aplikacja macOS przenosi większość funkcji z wersji iPhone'a na...

Możesz teraz udostępniać hasła w swojej grupie rodzinnej Google

Nowa funkcja udostępniania haseł dotyczy tylko haseł przechowywanych w Google Password Manager – usłudze firmy, która natywnie przechowuje Twoje hasła i klucze w...

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...
Advertisment