Apple wypuszcza macOS 11.3 beta 4 dla programistów


Firma Apple udostępniła dziś programistom system macOS 11.3 beta 4. Wydanie nastąpi dwa tygodnie po pojawieniu się wersji beta 3. macOS 11.3 oferuje nowe opcje sortowania w Przypomnieniach, rozszerzoną obsługę kontrolerów Xbox / PlayStation, autoodtwarzanie w Apple Music i nie tylko.

macOS 11.3 beta 4 jest dostępny, a OTA powinno pojawić się w Preferencjach systemowych> Aktualizacja oprogramowania, jeśli jesteś zarejestrowany w programie deweloperskim lub publicznym programie beta (sprawdzaj ponownie, jeśli jeszcze go nie widzisz). Możesz także udać się do witryny programistów Apple, aby pobrać ją ręcznie.

Najwięcej zmian zauważyliśmy w pierwszej wersji beta systemu macOS 11.3, w tym pokaźną listę nowych funkcji. Dostaliśmy nowe opcje sortowania w Przypomnieniach, możliwość ustawienia wyjścia audio na Stereo HomePods jako domyślne, obsługę najnowszych kontrolerów Xbox / Playstation.

11.3 beta 2 wprowadził kilka drobniejszych zmian, w tym nową funkcję gwarancyjną w sekcji O tym Macintoshu oraz nową Funkcja autoodtwarzania w Apple Music które wcześniej zadebiutowały w iOS 14 i kilka poprawek w menu Touch Alternatives.

Będziemy przyglądać się, jakie zmiany lub nowe funkcje pojawią się w systemie macOS 11.3 beta 3. Czy zauważysz coś? Udostępnij w komentarzach lub na Twitter @ 9to5Mac.

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Assassin’s Creed Mirage: Premie za zamówienie w przedsprzedaży dla wszystkich edycji

Wraz z nadchodzącą premierą seria Assassin's Creed powraca do swoich korzeni Assassin's Creed Mirażktóra ukaże się 8 października na Xbox, PlayStation...

Razer przedstawia nowe Blade 16 x Automobili Lamborghini Edition

Razer, wiodąca globalna marka lifestylowa dla graczy, debiutuje dziś wymarzoną współpracą z Automobili Lamborghini – Razer Blade 16 x Automobili Lamborghini Edition. ...

Hyundai zapewni nowym nabywcom pojazdów elektrycznych darmowy punkt ładowania w domu i 600 dolarów zniżki na instalację

Jeśli wstrzymywałeś się z zakupem pojazdu elektrycznego, ponieważ nie wiedziałeś, od czego zacząć instalację domowej ładowarki, nowa oferta Hyundaia może Ci pomóc. ...
Advertisment