Apple wypuszcza macOS 11.3 beta 4 dla programistów


Firma Apple udostępniła dziś programistom system macOS 11.3 beta 4. Wydanie nastąpi dwa tygodnie po pojawieniu się wersji beta 3. macOS 11.3 oferuje nowe opcje sortowania w Przypomnieniach, rozszerzoną obsługę kontrolerów Xbox / PlayStation, autoodtwarzanie w Apple Music i nie tylko.

macOS 11.3 beta 4 jest dostępny, a OTA powinno pojawić się w Preferencjach systemowych> Aktualizacja oprogramowania, jeśli jesteś zarejestrowany w programie deweloperskim lub publicznym programie beta (sprawdzaj ponownie, jeśli jeszcze go nie widzisz). Możesz także udać się do witryny programistów Apple, aby pobrać ją ręcznie.

Najwięcej zmian zauważyliśmy w pierwszej wersji beta systemu macOS 11.3, w tym pokaźną listę nowych funkcji. Dostaliśmy nowe opcje sortowania w Przypomnieniach, możliwość ustawienia wyjścia audio na Stereo HomePods jako domyślne, obsługę najnowszych kontrolerów Xbox / Playstation.

11.3 beta 2 wprowadził kilka drobniejszych zmian, w tym nową funkcję gwarancyjną w sekcji O tym Macintoshu oraz nową Funkcja autoodtwarzania w Apple Music które wcześniej zadebiutowały w iOS 14 i kilka poprawek w menu Touch Alternatives.

Będziemy przyglądać się, jakie zmiany lub nowe funkcje pojawią się w systemie macOS 11.3 beta 3. Czy zauważysz coś? Udostępnij w komentarzach lub na Twitter @ 9to5Mac.

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Skandal w urzędzie pocztowym: dochodzenie policji Met ma zasięg ogólnokrajowy

Metropolitan Police potwierdziła, że ​​wszczyna ogólnokrajowe dochodzenie w sprawie skandalu związanego z pocztą, chociaż może minąć co najmniej dwa lata, zanim jakiekolwiek osoby...

Podcast Apple @ Work: MSP skłaniają się ku Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Vinpower ogłasza ulepszoną ładowarkę iXCharger, oferującą ładowanie 140 W i 2 TB przestrzeni dyskowej

Vinpower, Inc., dzięki strategicznemu sojuszowi z Phihong Technology, wracają do laboratorium, udoskonalając wielokrotnie nagradzaną i długo oczekiwaną wersję iXCharger 65 W, która jest...
Advertisment