Apple wypuszcza drugą publiczną wersję beta systemu macOS Big Sur


Dwa tygodnie po uruchomieniu pierwsza publiczna beta systemu macOS Big Sur, Apple wydało dzisiaj drugą iterację. Aktualizacja pojawia się zaledwie dzień później beta 5 Big Sur pojawiła się dla programistów.

macOS Big Sur zawiera duże odświeżenie interfejsu użytkownika inspirowane systemem iOS. Inne nowe funkcje obejmują Centrum sterowania, ulepszenia Safari, nowe funkcje aplikacji Wiadomości, takie jak przypięte wiadomości, konfigurowalne widżety i wiele więcej.

Jeśli jesteś już zarejestrowany w publicznej wersji beta, możesz sprawdzić, czy macOS Big Sur beta 2 jest dostępny na komputerze Mac, przechodząc do opcji Preferencje systemowe> Aktualizacja oprogramowania.

Dostrzeżony przez mojego kolegę Gui, może pojawić się pełnowymiarowa, duża aktualizacja, ale firma Apple zauważa, że ​​można znaleźć aktualizację przyrostową jako obejście pod łączem „Dostępna jest inna aktualizacja – więcej informacji” w narzędziu do aktualizacji oprogramowania.

Jeśli nie zainstalowałeś jeszcze publicznej wersji beta i chciałbyś ją wypróbować, mamy szczegółową instrukcję tutaj, jak rozpocząć korzystanie z bezpłatnej wersji beta. Pamiętaj tylko, że uruchamianie go na podstawowym komputerze Mac nie jest idealne.

Sprawdź wszystko, co nowego w macOS Big Sur w naszym artykule poniżej:

Reklama

Dzięki, Eric!

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Genesis przedstawia Lead 300: nowy zestaw klawiatur

Genesis, popularny producent akcesoriów dla graczy, zaprezentował właśnie nowy zestaw klawiatur o oznaczeniu Lead 300. Produkt ten pozwala użytkownikom szybko odmłodzić wygląd swoich...

Great action movies to watch from John Wick’s co-stars and adversaries

“You get to work with two martial arts legends in this movie, Donnie and Hiroyuki ,” Looper interviewer Don Kaye...

Insta360 Flow to gimbal do telefonu ze wszystkimi dodatkami

Insta360 wkracza na rynek gimbali smartfonów z urządzeniem, które ma ułatwić filmowanie gładkich, ustabilizowanych i dobrze wykadrowanych filmów za pomocą aparatu w smartfonie....
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!