Apple wycofuje oryginalny HomePod – 9to5Mac


Dzisiejszej nocy Apple ogłosił przez TechCrunch że oryginalny HomePod został wycofany. Firma skupi się na HomePod mini wprowadzonym w październiku. Oryginalny HomePod będzie nadal dostępny w Apple i innych sprzedawcach do wyczerpania zapasów. Apple zauważa również, że HomePod będzie nadal otrzymywać aktualizacje oprogramowania i wsparcie od Apple Care.

Oficjalne oświadczenie Apple dla Matta Panzarino z TechCrunch brzmi:

HomePod mini stał się hitem od debiutu zeszłej jesieni, oferując klientom niesamowity dźwięk, inteligentnego asystenta i inteligentne sterowanie domem za jedyne 99 USD. Koncentrujemy nasze wysiłki na HomePod mini. Wycofujemy oryginalny HomePod, będzie on nadal dostępny do wyczerpania zapasów w sklepie internetowym Apple, sklepach detalicznych Apple i autoryzowanych sprzedawcach Apple. Apple zapewni klientom HomePod aktualizacje oprogramowania oraz serwis i wsparcie w ramach Apple Care.

Zgłosiliśmy się wczoraj że gwiezdna szarość HomePod stała się niedostępna na Apple.com w USA. W tej chwili biały model jest nadal dostępny online. Oba są nadal dostępne w niektórych sklepach detalicznych Apple.

Oryginalny HomePod został umieszczony jako głośnik wysokiej klasy, który był drugim inteligentnym asystentem. Wraz z wprowadzeniem nowego HomePod mini w zeszłym roku, Apple skupił się na niższych segmentach rynku, konkurując z produktami Amazon Echo i Google Nest. Położył większy nacisk na integrację inteligentnego domu z HomeKit, a także inteligencję Siri.

HomePod mini ma doskonałą jakość dźwięku, zwłaszcza w połączeniu z innymi Mini HomePod. Nie jest tak dobry jak oryginalny HomePod, ale Apple nie koncentruje się już na jakości dźwięku. HomePod mini jest znacznie tańszy niż oryginalny HomePod za jedyne 99 USD zamiast 299 USD.

Możesz odbierz HomePod z Apple.com lub innego sprzedawcy, zanim na zawsze opuści półki i spotka ten sam los, co iPod Hi-Fi. Czy jesteś smutny, że Apple wycofuje HomePod? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

AntennaWare Antena UWB BodyWave do zasilania pierwszego zestawu słuchawkowego UWB dostępna na rynku dla producentów OEM

Specjalista w zakresie bezprzewodowego audio ODM Shenzen Skylark Audio Industrial Co (Skylark) podpisał umowę partnerską z firmą antenową AntennaWare w celu opracowania zestawu...

Wskaźniki jazdy na rowerze na iPhonie: jak korzystać z iOS 17

Śledzenie jazdy rowerem natywnie na iPhonie jest dostępne z iOS 17 i Apple Watch z systemem watchOS 10. Ta przydatna nowa funkcja wykorzystuje...
Advertisment