Apple współpracuje z Seelaus Asset Management, aby wspierać nowy program pracy rotacyjnej dla kobiet


Według nowego raportu, Apple nawiązuje współpracę z doradcą inwestycyjnym Seelaus Asset Management, który jest własnością kobiet Bloomberg. Oznacza to, że Apple przeznaczy część swoich pieniędzy doradcy inwestycyjnemu, aby „wesprzeć nowy roczny program pracy rotacyjnej dla kobiet”.

Plik Bloomberg raport wyjaśnia, co to oznacza:

Seelaus, który zarządza aktywami o wartości ponad 600 milionów dolarów, będzie zarządzał portfelem producenta iPhone’a, zgodnie z czwartkowym oświadczeniem. Opłaty z transakcji zarządzania aktywami pomogą zasilić program szkoleniowy, twierdzi Ben Seelaus, dyrektor operacyjny R. Seelaus & Co. Inc., która jest właścicielem Seelaus Asset Management.

Seelaus Asset Management nazwał krok Apple „krokiem naprzód” dla zarządzających aktywami, których właścicielami są kobiety. Obecnie kobiety są „krytycznie niedoreprezentowane” – wyjaśnił dyrektor generalny firmy:

„Kobiety pozostają krytycznie niedostatecznie reprezentowane na każdym szczeblu branży zarządzania aktywami, a pandemia wywiera jeszcze większą presję na kobiety na rynku pracy” – powiedziała w oświadczeniu Annie Seelaus, dyrektor generalna R. Seelaus. „Jesteśmy zaszczyceni, że możemy liczyć na wsparcie firmy Apple, która była liderem w dyskusji na temat różnorodności i integracji oraz dostrzega potrzebę wywierania wpływu na ich działalność, w tym za pomocą środków inwestycyjnych”.

Inne szczegóły dotyczące partnerstwa między Seelaus i Apple są skąpe, ale inwestycje Apple posłużą do wsparcia nowego rocznego programu pracy rotacyjnej dla kobiet. Ogłoszenie nadchodzi po piętach różnorodność innych inicjatyw od Apple na Miesiąc Historii Kobiet.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wydarzenie Pokémon Go Tour w Sinnoh, czasy siedlisk i przewodnik po badaniach specjalnych

Wycieczka Pokémon Go: Sinnoh globalne wydarzenie świętuje zarówno pierwotny region Sinnoh, jak i region Hisui. Rozpoczyna się wielkie wydarzenie Od...

Wygląda na to, że kamera Ring Car Cam została wycofana

Potwierdzono, że dzwoni Krawędź że zaprzestał sprzedaży Kamera samochodowa z pierścieniem, hybrydowa kamera samochodowa i kamera bezpieczeństwa, która rejestruje drogę i kierowcę w...

TikTok rozszerza integrację z Apple Music na kolejne regiony

W zeszłym roku TikTok wprowadził nową „Dodaj do aplikacji Muzyka”, która, jak sama nazwa wskazuje, pozwala użytkownikom szybko zapisać piosenkę, którą usłyszeli w...
Advertisment