Apple współpracuje z Redford Center w zakresie filmowego wyzwania dla młodzieży


Apple nawiązał współpracę z Redford Center podczas drugiego corocznego wyzwania Stories Challenge. Program skierowany jest do filmowców z gimnazjów, którzy tworzą wokół tematów sprawiedliwości społecznej i środowiskowej.

Plik 2021 Stories Challenge założone przez Redford Center wraz z Apple będą korzystać z tego ostatniego Aplikacja Clips. Poza wyzwaniem, Apple daje również nauczycielom i uczniom platformę do „dzielenia się pomysłami i inspiracjami w mini-wyzwaniach, które rozwijają pewność siebie uczniów i umiejętności opowiadania historii przez cały rok szkolny”. (przez Różnorodność).

Jeśli chodzi o rolę Apple, jest to kolejny przykład sposobu, w jaki wykorzystuje swoje 100 milionów dolarów zaangażowania w rozwiązanie problemu równość rasowa i sprawiedliwość. Działania te obejmują skupienie się na edukacji i środowisku.

Wiceprezes Apple ds. Środowiska, polityki i inicjatyw społecznych, Lisa Jackson, która kieruje Racial Equity and Justice Initiative (REJI), podzielała podekscytowanie współpracą z Redford Center w ramach 2021 Stories Challenge:

„Młodzi ludzie przewodzą temu ruchowi, który ma pilnie zająć się potrzebą działań na rzecz środowiska” – powiedział Jackson w oświadczeniu. „Cieszymy się, że możemy współpracować z Redford Centre, aby podnieść głos młodych ludzi i dać im narzędzia do tworzenia treści, które inspirują rzeczywiste zmiany i sprzyjają sprawiedliwości na całym świecie. Nie ma bowiem sprawiedliwości bez sprawiedliwości środowiskowej ”.

Wyzwanie obejmuje ponad 10 000 USD w nagrodach dla nauczycieli i uczniów, takich jak karty upominkowe Apple, darowizny przeznaczone dla młodzieży, możliwość nakręcenia krótkiego filmu z profesjonalistą przez ucznia i nie tylko.

Wyzwanie 2021 Redford Center Stories Challenge to otwarte teraz dla wszystkich uprawnionych uczniów zgłoszenia należy przesłać do 31 marca, a zwycięzców ogłoszono na 22 kwietnia – Dzień Ziemi.

Reklama

Dowiedz się więcej o Stories Challenge na stronie internetowej Redford Center tutaj.

Dodatkowe organizacje współpracujące w tym roku z Redford Center Stories to Apple Distinguished Educators, EarthXFilm, Teach for America, National Writing Project, California Film Institute, California Academy of Science, Climate Emergency Fund, Earth Day Network, NatureBridge, Project Green Schools, Children for Change i Coral Reef Alliance.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

iOS 17.4 pojawi się w przyszłym miesiącu: oto wszystko, co do tej pory nowe

iOS 17.4 jest obecnie w fazie testów beta z programistami i publicznymi użytkownikami wersji beta. Wiąże się to z szeregiem poważnych zmian...

W serialu telewizyjnym Halo zmarnowano ulubioną postać fanów z gier

The Aureola Widowisko telewizyjne zawsze trzymał historię serii gier wideo na dystans. Od tego wczesne ogłoszenie „Srebrnej Osi Czasu” (całkowicie...

Yahoo zwalnia liderów Engadget

Prawie 20-letnia publikacja techniczna Engadget zwalnia dziś pracowników i przeprowadza restrukturyzację zespołów redakcyjnych, koncentrując się na nowym wzroście ruchu i przychodów. Zmiany...
Advertisment