Apple wprowadza zmiany w App Store Connect i TestFlight, aby wspierać alternatywne sklepy z aplikacjami w UE


W zeszłym miesiącu Apple ogłosił szeroką gamę zmian nadchodzących w App Store w Unii Europejskiej w ramach iOS 17.4, w tym obsługa rynków aplikacji innych firm. Przed publicznym udostępnieniem systemu iOS 17.4 w marcu Apple udostępni nowe funkcje w App Store Connect w celu przeprowadzenia testów beta.

W poście na Witryna Apple dla programistówApple twierdzi, że programiści, którzy zaakceptowali nowe warunki biznesowe App Store w UE, mogą teraz rozpocząć konfigurowanie i testowanie swoich rynków aplikacji i dystrybucji na platformach handlowych. Apple pisze:

Programiści, którzy zgodzili się na nowe warunki handlowe, mogą teraz korzystać z nowych funkcji w Połączenie ze sklepem z aplikacjami oraz interfejs API App Store Connect, aby skonfigurować dystrybucję w witrynie Marketplace i aplikacje z witryny Marketplace, a także używać TestFlight do testowania wersji beta tych funkcji. TestFlight obsługuje także aplikacje korzystające z alternatywnych silników przeglądarek oraz alternatywne płatności za pośrednictwem dostawców usług płatniczych i łączące się ze stroną internetową.

Jak już informowaliśmy, Apple umożliwia także programistom zdobycie dodatkowych informacji na temat nowych opcji App Store:

  • Konsultacje on-line aby omówić alternatywną dystrybucję na iOS, alternatywne płatności w App Store, link do zakupu na ich stronie internetowej, nowe warunki handlowe i nie tylko.
  • Laboratoria aby pomóc w rozwoju alternatywnych rynków aplikacji na iOS.

Deweloperzy mogą wejdź na stronę Apple aby uzyskać szczegółowe informacje.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sharkoon przedstawia nowy podświetlany wentylator PWM 120 mm Rebel F50 o wysokim zakresie obrotów

Sharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca wysokiej jakości, wydajnych podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, który obecnie poszerza swoją ofertę wentylatorów chłodzących do...

SolidRun przedstawia moduł komunikacyjny Ryzen V3000 CX7

SolidRun, wiodący deweloper i producent wysokowydajnych rozwiązań System on Module (SOM), komputerów jednopłytkowych (SBC) i rozwiązań brzegowych sieci, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek...

Razer demonstruje przyszłość gamingowej technologii dotykowej dzięki Sensa HD Haptics i Project Esther

Gracze uwielbiają oglądać transmisje na żywo, widzieć, jak ich ulubieni gracze wykonują niesamowite zagrania i wygrywają – ale co by było, gdybyśmy mogli...
Advertisment