Apple wprowadza publiczną wersję beta 3 dla systemów iOS 17.6, iPadOS 17.6 i innych


Pewnego dnia po przybyciu trzecia wersja beta dla deweloperów dla iOS 17.6 i towarzyszących mu aktualizacji, Apple wydało teraz również publiczną wersję beta 3. Możesz ją pobrać za pośrednictwem sekcji Aktualizacja oprogramowania na swoim urządzeniu.

Program publicznej wersji beta firmy Apple to szansa dla użytkowników bez konta programisty na zapoznanie się z najnowszymi funkcjami, które wkrótce pojawią się na urządzeniach iPhone, iPad, Mac i innych.

Możesz zapisać się do publicznej wersji beta pod adresem beta.apple.com.

Po wykonaniu tej czynności i zastosowaniu się do niezbędnych instrukcji urządzenie wyświetli najnowszą publiczną aktualizację beta i będzie można ją pobrać i zainstalować w Ustawieniach ⇾ Ogólne ⇾ Aktualizacja oprogramowania.

W systemie iOS 17.6 ma być dostępny: nowa funkcja dla fanów sportu w aplikacji TV: „Catch Up”, w której znajdziesz najważniejsze momenty rozgrywki, dzięki czemu możesz być na bieżąco z tym, co się działo, dołączając do rozgrywki po jej rozpoczęciu.

Reklama

Poza tym aktualizacja skupia się na poprawkach błędów, poprawie wydajności i aktualizacjach zabezpieczeń dla iPhone’a.

W innych bieżących aktualizacjach beta firmy Apple nie odkryto jeszcze żadnych nowych funkcji.

Publiczna beta, na którą wszyscy czekamy, to publiczna beta iOS 18, która według Apple zostanie wydana w lipcu. Jednak biorąc pod uwagę ubiegłe lata, oczekuje się, że pojawi się wcześniej w lipcu, a nie później.

Czy używasz iOS 17.6? Daj nam znać w komentarzach o wszelkich zmianach, które odkryjesz.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment