Apple wprowadza nową funkcję „Kup ze specjalistą przez wideo”, aby zwiększyć sprzedaż iPhone’a online


Firma Apple ogłosiła dzisiaj nową funkcję w Apple Store Online o nazwie „Kupuj ze specjalistą przez wideo”. Ta funkcja umożliwia klientom łączenie się ze specjalistą Apple za pomocą jednokierunkowego wideo w celu „zakupu iPhone’a”.

Jabłko ogłoszony nowej możliwości w komunikacie prasowym opublikowanym we wtorek. Po kontakcie ze specjalistą klienci mogą zapoznać się z ofertą iPhone’ów, dowiedzieć się o ofertach i promocjach Apple Trade In i nie tylko:

Firma Apple uruchomiła dziś opcję Kupuj ze specjalistą przez wideo, nową usługę zakupów na żywo w witrynie apple.com dla klientów w USA. sesja zakupów wideo. Dzięki tej nowej usłudze klienci mogą przeglądać najnowsze modele, odkrywać nowe funkcje i poznawać oferty Apple Trade In, oferty operatorów, przejście na system iOS i różne opcje finansowania.

Nowa funkcja „Kupuj ze specjalistą przez wideo” będzie dostępna dla klientów w Stanach Zjednoczonych od 7:00 do 19:00 czasu pacyficznego. Apple twierdzi, że jeśli sesja jest niedostępna lub uzyskuje dostęp do strony po godzinach, może skontaktować się ze specjalistą przez telefon lub czat 24 godziny na dobę.

Karen Rasmussen, szefowa działu handlu detalicznego online w Apple, powiedziała:

„Nieustannie wprowadzamy innowacje, aby zapewnić naszym klientom jeszcze bardziej spersonalizowane doświadczenia, spotykając się z nimi tam, gdzie mają dostarczać to, co najlepsze w Apple. Dzięki Kupuj ze specjalistą przez wideo członkowie naszego zespołu są podekscytowani kontaktem z klientami i świadczeniem wyjątkowej obsługi, gdy dowiadują się, który iPhone najlepiej im odpowiada”.

Zainteresowani kupujący mogą aktywować tę funkcję, kierując się do Strona Apple „Kup iPhone’a”.. Po prostu kliknij przycisk „Zapytaj specjalistę ds. iPhone’a” i poszukaj opcji „Kupuj u nas przez jednokierunkowe wideo”.

Reklama

Podążaj za szansą: Świergot, InstagramI Mastodont

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Bang & Olufsen przedstawia nową generację kultowych głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2

Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych...

Gra strategiczna Terra Nil jest już dostępna, powstała we współpracy Devolver Digital i Netflix

Terra Nil jest już dostępna! Terra Nil to gra o przekształcaniu jałowych, pozbawionych życia krajobrazów w kwitnące, tętniące życiem ekosystemy. Zamień martwą glebę...

Zaoszczędź do 35 procent na zestawie słuchawkowym do gier G PRO X firmy Logitech i nie tylko

Najnowsze oferty Amazon to doskonałe wieści dla każdego gracza zainteresowanego ulepszeniem swoich wrażeń dzięki nowemu zestawowi słuchawkowemu do gier. Istnieje wiele opcji,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!