Apple Watch Series 8 i Apple Watch Series X?


Oto strasznie możliwy pomysł, który na pewno się nie wydarzy: Apple Watch Series 8 i Apple Watch Series X. Ach tak, ukochana rzymska liczba Apple 10, z powrotem na kolejną rundę nazywania się „ecks”, jak w późniejszym X. Jest argument do wykorzystania Apple Watch Series X dla wyższej klasy Series 8 w tym roku.

Etui na Apple Watch Series X

Zegarek Apple Seria 8 Pro to logiczna nazwa dla podobno tegorocznej wersji z najwyższej półki. Apple podobno rezygnuje ze strategii inspirowanej Jony’m Ive Edition, polegającej na sprzedaży zegarka ze stali nierdzewnej lepszej niż ze stali nierdzewnej z tymi samymi wnętrznościami za wyższą cenę. Zamiast tego oczekuje się, że Apple zmieni w tym roku tytanowy zegarek Apple Watch jako najlepszą w swojej klasie wersję papierową.

Lepszy ekran, nowy projekt, ten sam chip. Brzmi znajomo? Przypomina to strategię, którą firma Apple zastosowała, wypuszczając iPhone’a 8 i iPhone’a X w 2017 roku. Apple pominęło iPhone’a 9 i od razu przeszło na iPhone’a X (wymawiane 10), ponieważ był o wiele bardziej nowoczesny niż iPhone 8 (który wyglądał podobnie jak iPhone 6). Apple sprzedał bardziej zaktualizowany produkt za 300 USD premii.

Wyświetlacz iPhone 8 kontra iPhone X

Strategicznie, Apple Watch Series 8 i Series 8 Pro (lub jak to nazywa Apple) brzmią bardzo podobnie. Normalny zegarek Apple Watch otrzymuje skromną aktualizację z roku na rok. Bardziej imponująca technicznie wersja dostarcza projekty, których sprzedaż zajmie więcej czasu przy zwykłych cenach i marży.

Naprawdę wydaje się, że Apple Watch ma swój moment na iPhone’a X.

Powód dla Apple Watch Series 8 Pro

Apple Watch Series 8 Pro jest bardziej niezgrabny i bardziej gadżetowy. Nie jest tak elegancki jak Apple Watch Series 8 Edition, ale też już nie jest. I chociaż Apple dobrze sobie radził ze swoim iPhone 8 oraz iPhone X strategia, to obrócił się? rok później ze schematem nazewnictwa iPhone’a XR i iPhone’a XS; to wtedy Apple przeszedł na iPhone’a 11 i iPhone’a 11 Pro. To lepiej komunikuje, że tańszy model jest flagowcem głównego nurtu, podczas gdy droższa wersja ma po prostu więcej rzeczy.

Najlepsza edycja to edycja ceramiczna
Reklama

Apple Watch Series 8 i Series X są idealne na ten rok, ale wzór sugerowałby Apple Watch Series 11 i Series 11 Pro w przyszłym roku. Prawdopodobnie najbardziej sensowne jest przejście od razu do spójnych i jasnych nazw marketingowych od samego początku. Z drugiej strony jest to Apple, więc nazwy pól, które niewielu widzi, są typowe.

Niezależnie od tego, wciąż myślę o tym podobno Apple Watch z większymi ekranami i odświeżonym wyglądem jako odpowiednikiem Apple Watch Series X. Jak myślisz, jak Apple powinien nazwać swoje nowe zegarki, jeśli strategia wielopoziomowa jest prawidłowa? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach!

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich do zarabiania. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy powinieneś kupić AirPods Pro?

AirPods Pro to jedne z najpopularniejszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek na rynku. Po wprowadzeniu w październiku 2019 r. AirPods Pro stały się niezbędnym...

Meta zamyka jedną ze swoich największych gier VR — ale tylko dla posiadaczy Quest 1

W tym samym czasie Meta podniosła cenę swoich zestawów słuchawkowych Quest 2ogłosił również, że kończy obsługę Quest 1 dla Populacja 1,...

Najlepsze książki, komiksy i nie tylko Neila Gaimana

W tym tygodniu Netflix adaptacja Neila Gaimana Piaskun debiutuje. To było długa, długa droga za adaptację legendarnego komiksu oraz Zaangażowanie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!