Apple Watch Series 10 może jednak nie otrzymać radykalnej zmiany wyglądu


W ciągu ostatniego roku krążyły plotki, że Apple pracuje nad zupełnie nowym projektem zegarka Apple Watch, zwanym „Apple Watch X.” Od Zegarek Apple kończy 10 lat w 2024 roku, uważano, że seria 10 wprowadzi nowy projekt. Jednak najnowsze doniesienia o przyszłości Zegarek Apple ostudziły zapał tych, którzy liczyli na poważniejsze zmiany w tegorocznych modelach.

Apple Watch Series 10 może wyglądać zbyt znajomo

Według Bloomberg raport z zeszłego rokuApple Watch X będzie „największą dotychczasową przeróbką” Apple Watch. Plotki sugerują, że nowy projekt sprawi, że produkt będzie cieńszy, a także wprowadzi nowy system paska magnetycznego, który może ostatecznie złamać kompatybilność z obecnymi paskami zegarka.

Zmiany w wyglądzie zegarka Apple Watch zostały potwierdzone także przez inne źródła, choć niektórzy analitycy, a nawet Bloomberg wspomnieli o możliwości przesunięcia wprowadzenia nowego projektu na rok 2025 ze względu na jego złożoność.

Zeszły tydzień, rzekome schematy Apple Watch Series 10 opublikowany przez 91 telefonów komórkowych ujawnił, że nowy projekt może nie być tak radykalny, jak sugerowały pierwsze plotki. To dlatego, że przeciekły projekt wygląda niemal identycznie jak obecne modele Apple Watch, z wyjątkiem większego rozmiaru.

Apple Watch Series 10 CAD

Analityk Ming-Chi Kuo twierdzi, że rozmiary serii 10 zostaną zwiększone z 41 mm i 44 mm do 45 mm i 49 mmodpowiednio. Potwierdziły to wyciekłe schematy… ale znowu nic o radykalnie nowym projekcie. Po prostu większe zegarki Apple Watch. Aby dolać oliwy do ognia, oto co Bloomberga Mark Gurman powiedział w niedzielę:

Tegoroczny Apple Watch Ultra trzeciej generacji będzie wyglądał mniej więcej tak samo jak oryginał, a pozostałe modele zegarków nadal przypominają Series 4 wprowadzoną na rynek w 2018 roku.

Reklama

Choć fakt, że Apple Watch Ultra 3 zachowa ten sam design, nie będzie zaskoczeniem, wygląda na to, że modele Series 10 będą wyglądać podobnie obecne modele serii.

Czy Apple wstrzyma projekt Apple Watch X?

Trudno powiedzieć, co się stało w tym momencie. Być może plotki o radykalnie nowym projekcie Apple Watch były błędne od samego początku, albo Apple zrezygnowało z niego na razie z powodu problemów z produkcją. Albo projektanci firmy po prostu uznali, że Apple Watch jest już wystarczająco dobry taki, jaki jest, i nie ma powodu, aby go drastycznie zmieniać.

Zegarek Apple

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy plotki o przeprojektowanym Apple Watchu okazały się błędne. W 2021 r. pojawiło się wiele przecieków na temat „płaskiego” zegarka Apple Watch Series 7. Jednak seria 7 wygląda tak samo jak poprzednie modele Apple Watch, jest tylko większa i ma cieńsze ramki wokół wyświetlacza.

Widząc nowy projekt dla Zegarek Apple z pewnością byłoby interesujące, cieszę się wiedząc, że jest jeszcze szansa, że ​​moje obecne paski do zegarka będą pasować do nowej serii 10.

Koncepcja Apple Watch X autorstwa Lukas Gehrer z Słowomattr.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment