Apple Watch i GymKit potrafią zamienić siłownię w… perełkę


Oto fajna rzecz. Wczoraj wróciłem do mojej starej siłowni w YMCA. To 64 USD miesięcznie zamiast 10 USD miesięcznie w Planet Fitness, ale obejmuje to dwie godziny opieki nad dzieckiem. Niezbędne dla samotnego rodzica.

W każdym razie ma także sprzęt GymKit. Dla mnie, jako maniaka Apple, a przede wszystkim dla osoby, która chce ćwiczyć, sprzęt GymKit jest bardzo zachęcający. Dla wszystkich innych z Zegarek Appleto najlepszy sposób na synchronizację danych treningowych, takich jak tętno, dystans i kalorie, które w innym przypadku mogłyby nie być dostępne lub dokładne.

Tę historię potwierdza Mosylejedyna zunifikowana platforma Apple. Jedynym rozwiązaniem jest Mosyle który w pełni integruje pięć różnych aplikacji na jednej platformie przeznaczonej wyłącznie dla Apple, umożliwiając firmom i szkołom łatwe i automatyczne wdrażanie, zarządzanie i ochronę wszystkich urządzeń Apple. Ponad 38 000 organizacji Wykorzystaj rozwiązania Mosyle aby codziennie automatyzować wdrażanie, zarządzanie i bezpieczeństwo milionów urządzeń Apple. Poproś o DARMOWE konto już dziś i odkryj, jak możesz uruchomić autopilota floty Apple w cenie, w którą trudno uwierzyć.

Zestaw do ćwiczeń

W zależności od tego, kogo spytasz, Zestaw do ćwiczeń jest albo martwy lub bardzo miło mieć. Nie sądzę, że GymKit tak naprawdę przejął sprzęt do domowej siłowni, z wyjątkiem Pelotonu (tylko rower +, a nie bieżnik). Przeglądanie sprzętu w siłowniach również zajmuje lata.

Wolna oferta GymKit rozpoczęła się pięć lat temu, a dostępność GymKit w Planet Fitness nadal różni się w zależności od lokalizacji. Kiedy to zauważysz, sprzęt GymKit będzie łatwy w użyciu. Wystarczy machać zegarkiem Apple Watch w pobliżu czytnika urządzenia, aby umożliwić parowanie. Wówczas rozpoczęcie/wstrzymanie/zakończenie treningu na urządzeniu odpowiada stanowi na zegarku (i odwrotnie).

Reklama

Część GymKit jest oznaczona zegarkiem

Portfel

Kolejna korzyść od czasu, kiedy byłem członkiem? Cyfrowe karty-klucze w Apple Wallet.

Wiele lat temu wyrobiłem własną przepustkę do aplikacji Portfel, aby móc meldować się przy użyciu zegarka bez telefonu. Mam teraz znacznie mniejszą obsesję na punkcie prób przeniesienia funkcjonalności telefonu do zegarka.

Mimo to bardzo miło jest móc podjechać i wyświetlić przepustkę na ekranie blokady jednym dotknięciem. A jeśli chcę zostawić telefon w samochodzie lub po prostu zameldować się za pomocą zegarka, jest to łatwo wykonalne.

To jest coś, co Planet Fitness też robi dobrze. Karty członkowskie nie są dostępne w Apple Wallet, ale są dostępne cyfrowo w aplikacjach na telefon i zegarek na siłowni.

Zegarek Apple

Mogę tu również wspomnieć, że ostatnio próbowałem uruchomić śledzenie biegu bez zegarka. Wiedziałem już o tym, ale korzystanie z aplikacji do śledzenia biegów w telefonie nie było idealne.

Dla mnie najważniejszym czynnikiem jest to, że iPhone ma ekran blokady pomiędzy Tobą a aplikacją do śledzenia biegu. Aktywność na żywo może być pomocna na telefonie, ale zegarek jest zoptymalizowany pod kątem śledzenia treningów.

Mój punkt? Dzięki temu ćwiczenia stają się przyjemniejsze Zegarek Appleoraz siłownie wyposażone w bieżnie i orbitreki GymKit to prawdziwe… perełki.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Asustor przedstawia NAS Drivestor 2 Lite

Asustor przedstawia serwer NAS dla każdego — Drivestor 2 Lite. Drivestor 2 Lite i Drivestor Pro Gen 2 wykorzystują wydajne czterordzeniowe procesory...

Zyxel Networks przedstawia szybką i niedrogą opcję Wi-Fi 7 dla małych i średnich firm

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych rozwiązań sieciowych w chmurze opartych na sztucznej inteligencji, wypuścił punkt dostępowy (AP) NWA130BE - BE11000 Wi-Fi 7...

Forrester: Wskazówki dotyczące oceny zarządzania chmurą hybrydową

Ponieważ coraz więcej firm wdraża chmurę publiczną, większość wybiera strategia chmury hybrydowej. Dzieje się tak dlatego, że starsze obciążenia i aplikacje nie...
Advertisment