Apple uważa, że ​​iOS 18 może być „największą” aktualizacją iOS w historii


iOS 18 ma zostać zaprezentowany podczas WWDC w czerwcu i rzeczywiście tak się stało zapowiada się duża aktualizacja z mnóstwem nowych funkcji sztucznej inteligencji. W dzisiejszym nowym raporcie pt. Bloomberga po raz kolejny twierdzi, że Apple postrzega iOS 18 jako „jedną z największych aktualizacji iOS – jeśli nie największą – w historii firmy”.

Czego można się spodziewać po iOS 18?

Z powrotem Listopad, Bloomberga zgłoszone że Apple miał nadzieję, że iOS 18 będzie najbardziej „ambitną i fascynującą” aktualizacją od lat. W najnowszym wydaniu swojego Zasilanie włączone biuletyn opublikowany dzisiaj, Bloomberga Mark Gurman twierdzi, że nastroje się nie zmieniły.

Oprócz głównych nowych funkcji sztucznej inteligencji Gurman twierdzi, że iPhone z systemem iOS 18 pojawi się „o wiele więcej”. „Szef inżynierii oprogramowania w Apple, Craig Federighi, powiedział pracownikom w zeszłym roku, że w systemie operacyjnym o nazwie kodowej Crystal będą wprowadzone ambitne zmiany dookoła” – relacjonuje Gurman.

„Powiedziano mi, że nowy system operacyjny jest postrzegany w firmie jako jedna z największych aktualizacji iOS – jeśli nie największa – w historii firmy. Z tą wiedzą czerwcowa konferencja programistów Apple powinna być całkiem ekscytująca.”

Gurman informował wcześniej, że Apple planuje szereg nowych integracji sztucznej inteligencji w iOS 18:

  • Ulepszona wersja Siri, która jest bardziej inteligentna i potrafi korzystać z nowego systemu sztucznej inteligencji, który zawiera technologię modelu dużego języka
  • Integracja sztucznej inteligencji z aplikacją Wiadomości, która może „wpisywać pytania i automatycznie uzupełniać zdania”
  • Nowe funkcje AI w Apple Music umożliwiające tworzenie „automatycznie generowanych list odtwarzania”
  • Integrowanie generatywnej sztucznej inteligencji z aplikacjami iWork, w tym Keynote i Pages
  • Dodanie generatywnych funkcji AI do Xcode, aby umożliwić programistom „szybsze pisanie nowych aplikacji”

Na razie nie ma żadnych dodatkowych szczegółów na temat nowych funkcji w iOS 18. Mimo to wydaje się jasne, że Apple ma wiele zaplanowanych rozwiązań wykraczających poza szereg nowych funkcji sztucznej inteligencji.

Reklama

Przeczytaj więcej na temat iOS 18:

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Projekt Apple Watch Ultra z mikroLED nie został odwołany, wynika z raportu dotyczącego łańcucha dostaw

W zeszłym tygodniu poddaliśmy w wątpliwość w sprawie doniesień, że mikro-LED Apple Watch Ultra projekt został anulowany, a nowy raport na temat łańcucha...

Wywiady na temat bezpieczeństwa: Cyberbezpieczeństwo polega na skutecznym zarządzaniu ryzykiem

Dobry strategia bezpieczeństwa cybernetycznego powinno zawsze zaczynać się od określenia, jakie ryzyko firma jest skłonna tolerować, a w realizację tego zadania menedżer ds....

Asustor przedstawia NAS Drivestor 2 Lite

Asustor przedstawia serwer NAS dla każdego — Drivestor 2 Lite. Drivestor 2 Lite i Drivestor Pro Gen 2 wykorzystują wydajne czterordzeniowe procesory...
Advertisment