Apple uruchamia swój sklep internetowy w Wietnamie


Apple ogłosiło to kilka dni temu otworzy swój sklep internetowy w Wietnamie 18 maja, ponieważ kraj ten nadal całkowicie polegał na zewnętrznych sprzedawcach. Ten dzień już nadszedł, a klienci w Wietnamie mogą wreszcie kupować produkty Apple bezpośrednio ze strony internetowej firmy, korzystając ze spersonalizowanych zakupów.

Apple Online Store jest już dostępny w Wietnamie

Jak zauważyła firma w komunikacie prasowym, klienci mogą teraz robić zakupy bezpośrednio w Apple i otrzymywać „wyjątkową obsługę”. Deirdre O’Brien, wiceprezes Apple ds. handlu detalicznego, powiedział, że firma jest dumna z rozszerzenia zakupów na Wietnam.

„Dzięki dzisiejszej ekspansji jesteśmy dumni, że możemy zaoferować klientom niesamowity nowy sposób odkrywania i kupowania naszych niesamowitych produktów i usług, łączenia się z członkami naszego zespołu, którzy znają się na rzeczy i doświadczania tego, co najlepsze w Apple” — dodała.

Wraz z pojawieniem się tam Apple Online Store, lokalni klienci mają teraz dostęp do spersonalizowanych zakupów, które są już dostępne w innych krajach, co obejmuje spersonalizowane produkty z grawerowaniem laserowym, opcję konfiguracji na zamówienie dla komputerów Mac i Apple Watch Studio. Mieszkańcy Wietnamu mogą teraz również pobierać aplikację Apple Store i uzyskiwać do niej dostęp bezpośrednio z iPhone’a i iPada.

Apple wprowadza również swój program wymiany do tego kraju, aby klienci mogli oddać swoje stare urządzenia Apple i otrzymać kredyt na zakup nowego. Ponadto sklep oferuje również opcje finansowania do 24 miesięcy dla produktów takich jak iPhone, iPad i Mac z MoMo – lokalnym portfelem cyfrowym.

Reklama

Klienci mogą teraz uzyskać dostęp do sklepu internetowego Apple w Wietnamie za pośrednictwem store.apple.com/vn.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Panasas dodaje obsługę S3 do przechowywania brzegowego i przenoszenia do chmury

Niedawne ogłoszenie firmy Panasas o dodaniu platformy brzegowej do rodziny platform skalowalny serwer NAS zbiegło się z planowanym znaczącym przejściem firmy w kierunku...

Security Think Tank: Krótka historia (bezpiecznego) kodowania

Ponieważ technologia rozwija się w coraz szybszym tempie, programiści stają przed większym niż kiedykolwiek wyzwaniem, aby nadążyć kod zabezpieczać i łagodzić stale rosnące...

Usługa przeciwdziałania nękaniu Block Party opuszcza Twittera w związku ze zmianami w interfejsie API

Block Party, usługa przeciwdziałająca nękaniu, zaprojektowana w celu zwalczania obraźliwych treści na Twitterze, to najnowsza aplikacja innej firmy, która opuszcza platformę w świetle...
Advertisment