Apple uruchamia nową stronę w swojej witrynie internetowej, w której wyróżnia się oferty przewoźników w modelach iPhone’a 12


Firma Apple uruchomiła dziś nową stronę na swojej oficjalnej stronie internetowej, która przedstawia oferty przewoźników dla klientów kupujących nowy model iPhone’a 12. Firma pokazuje niektóre oferty wymiany dostępne obecnie od amerykańskich operatorów na iPhone’a 12 mini, iPhone’a 12, iPhone’a 12 Pro i iPhone’a 12 Pro Max.

Nowa strona o nazwie „Oferty operatora iPhone’a”, znajdująca się na istniejącej stronie iPhone’a w witrynie Apple, zawiera oferty AT&T, T-Mobile / Sprint i Verizon. Apple twierdzi, że klienci mogą teraz znaleźć „najnowsze oferty przewoźników bezpośrednio od Apple”.

Możesz uzyskać te specjalne oszczędności, wymieniając kwalifikujący się iPhone. Przeprowadzimy Cię przez ten proces i powiemy dokładnie, ile zaoszczędzisz. Handel jest prosty. Otrzymasz przedpłacony zestaw do wymiany, aby odesłać swój obecny iPhone w celu uzyskania kredytu.

Na przykład nowa strona przedstawia ofertę AT&T oferującą do 700 USD kredytu po wymianie na nowy iPhone 12. Istnieje również umowa T-Mobile / Spring oferująca do 320 USD kredytu i umowa Verizon oferująca do 440 USD kredytu. po wymianie.

Podobnie jak w innych częściach witryny Apple, firma podkreśla również, że klienci mogą uzyskać dostęp do czatu ze specjalistami w celu zadawania pytań dotyczących iPhone’a, a także udostępnia przydatne linki do artykułów pomocy technicznej dotyczących konfigurowania iPhone’a po raz pierwszy.

Możesz sprawdzić nową stronę z ofertami przewoźników iPhone’a, przechodząc do zakładki „iPhone” w witrynie Apple lub klikając tutaj.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.

Reklama


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Skróty Apple i ChatGPT dla komputerów Mac

OpenAI niedawno uruchomiło swoją oficjalną aplikację ChatGPT na komputery Mac (przed systemem Windows). Aplikacja macOS przenosi większość funkcji z wersji iPhone'a na...

Możesz teraz udostępniać hasła w swojej grupie rodzinnej Google

Nowa funkcja udostępniania haseł dotyczy tylko haseł przechowywanych w Google Password Manager – usłudze firmy, która natywnie przechowuje Twoje hasła i klucze w...

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...
Advertisment