Apple udostępnia wersje RC systemów watchOS 10.5 i VisionOS 17.5


Po dzisiejszym porannym wydarzeniu Let Loose Apple udostępnia programistom i beta testerom wersje RC systemów iOS 17.5, iPadOS 17.5, watchOS 10.5 i tvOS 17.5. Aktualizacje dodają kilka nowych funkcji, a także zawierają poprawki błędów.

Nowe funkcje dostępne w iOS 17.5

Chociaż iOS 17.5 nie jest tak dużą aktualizacją, jak inne aktualizacje iOS 17, nadal zawiera sporo nowych funkcji i aktualizacji.

Jabłko potwierdził że iOS 17.5 beta obsługuje dystrybucję internetową. Jednak obecnie nie ma programistów oferujących swoje aplikacje za pośrednictwem tej nowej funkcji dystrybucji internetowej. W aplikacji Apple News abonenci Apple News+ w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie znajdą nową funkcję Gra słowna „Kwartyle”. po aktualizacji do iOS 17.5.

Oparte na kod odkryty przez 9 do 5MacWydaje się, że iOS 17.5 zawiera nowy system skupiający się na funkcjach zapobiegania prześladowaniu dla akcesoriów takich jak AirTags. Rozwój ten następuje po ogłoszeniu przez Apple w zeszłym roku partnerstwa z Google w celu współpracy nad nową „specyfikacją branżową mającą na celu zwalczanie niechcianego śledzenia”.

Firma Apple dodała także nową funkcję „Stan naprawy”. aby znaleźć moje. Ta funkcja pozwala użytkownikom potwierdzić za pomocą swojego Apple ID i hasła, że ​​zamierzają wysłać iPhone’a do naprawy. Dzięki temu technicy Apple mogą potwierdzić, że dana osoba jest właścicielem iPhone’a, a następnie przystąpić do naprawy bez konieczności wyłączania Ochrony skradzionego urządzenia i funkcji Znajdź mój.

Reklama

Co nowego w systemie watchOS 10.5 i nowszych wersjach

Jeśli chodzi o system watchOS 10.5, najbardziej godną uwagi nowością jest z pewnością tarcza zegarka Pride 2024, jak ogłosił w poniedziałek Apple. Nowa twarz, nazwana „Pride Radiance”, charakteryzuje się odważnymi liczbami wykonanymi ze świetlistych błysków koloru. Nowa tarcza zegarka nawiązuje stylem do nowej opaski Pride Edition Braided Solo Loop, którą będzie można zamawiać od 22 maja.

Nowa tarcza zegarka Pride Radiance oraz tapety na iOS i iPadOS nadają Apple Watch, iPhone’owi i iPadowi odważny, symboliczny kolor. Sygnalizując nadzieję, siłę i wspólnotę społeczności LGBTQ+, promienie światła świecą na ciemnym tle i układają się jedna na drugiej, aby przedstawić wieczny wpływ aktywizmu LGBTQ+ i jego rolę w oświetlaniu ścieżki do większej równości dla przyszłych pokoleń.

Apple Watch Pride 2024 z systemem watchOS 10.5

Jeśli chodzi o tvOS 17.5 i

Aktualizujemy ten artykuł…

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment