Apple udostępnia użytkownikom nowy sposób przeglądania sklepu z aplikacjami Vision Pro


Firma Apple udostępniła użytkownikom nowy sposób przeglądania App Store w aplikacji Apple Vision Pro. Od dzisiaj dostępny jest już App Store dla systemu VisionOS dostępne w interneciew tym wybrane kolekcje, historie i nie tylko.

W witrynie Apple dostępna jest teraz dedykowana strona „App Store dla Apple Vision Pro”, zawierająca wszystkie szczegółowe informacje na temat aplikacji VisionOS. Możesz zobaczyć podsumowanie nowych aplikacji, przeglądać wybrane kolekcje i kategorie, przeglądać zrzuty ekranu i wiele więcej.

Na przykład Apple przedstawia kilka nowości w sklepie App Store dla Apple Vision Pro:

  • Wywołanie arkusza: wyszukiwanie informacji o sprawie i ekipie w programach telewizyjnych i filmach.
  • Telewizja: Oglądaj YouTube, domowe filmy i nie tylko, korzystając z idealnego wyświetlacza.
  • AmazeVR: Oglądaj wciągające występy T-Paina, Zary Larsson i nie tylko.
  • Windora: Ustaw swoje panoramy jako realistyczne wirtualne okno w swojej przestrzeni.
  • Perspektywy: Skoncentruj się na tym, co ważne, dzięki temu przestrzennemu menedżerowi zadań.
  • Telewizja Sandwich: oglądaj YouTube i wszystko ze swojej biblioteki multimediów na dowolnym telewizorze ze stale rosnącej kolekcji.

Przejdź do witryny Apple, aby sprawdź to wszystko.

Wersja 9to5Mac

To przydatny dodatek od Apple. Nie tylko zapewnia użytkownikom Vision Pro inny sposób na śledzenie nowych aplikacji, ale także daje osobom, które nie mają Vision Pro, możliwość śledzenia wszystkiego. Może zastanawiasz się nad zakupem Vision Pro, ale zanim to zrobisz, chcesz sprawdzić App Store? Dzięki tej nowej witrynie internetowej firmy Apple właśnie to możesz zrobić.

Reklama

I oczywiście, że możesz zmierzać do 9to5Mac Przewodnik po Vision Pro aby zapoznać się z naszą regularnie aktualizowaną listą najlepszych aplikacji na przestrzenny komputer Apple.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment