Apple udostępnia publiczną wersję beta 5 systemu iOS 14 z selektorem koła czasu, przełącznikiem „Ukryty album” dla zdjęć i nie tylko


Apple wypuściło piątą wersję beta iOS 14 dla publicznych beta testerów. Aktualizacja pojawia się dwa tygodnie po czwartej publicznej wersji beta i zaledwie dzień po nadeszła ostatnia iteracja dla programistów. Beta 5 zawiera kilka znaczących zmian a nawet nowy przełącznik „Ukryty album” dla aplikacji Zdjęcia.

Przejdź do Ustawienia> Ogólne> Aktualizacja oprogramowania, aby sprawdzić, czy piąta publiczna wersja beta jest dostępna na Twoim urządzeniu.

Powinniśmy zobaczyć większość tych samych zmian w publicznej wersji beta 5 iOS 14, jak widzieliśmy wczoraj z beta dewelopera 5. Obejmuje to powrót selektora koła czasu – choć w nowej formie – do aplikacji Zegar.

Inne zmiany obejmują nowy widżet Tall News w sekcji Widok dnia dzisiejszego, przełącznik „Ukryty album” w aplikacji Zdjęcia, o którą prosiliśmy od dawna, oraz nowe „Alerty dostępności” dla powiadomień o ekspozycji.

Aplikacja Skróty ma nowy ekran powitalny, a widżety są blokowane dla urządzeń, gdy aplikacja nadrzędna jest zablokowana przez Czas przed ekranem.

Piąte publiczne wersje beta na iOS 14 i iPadOS 14 mają odpowiednio duże rozmiary ~ 2 GB i 4 GB. Apple wydało również piąta beta deweloperska watchOS 7 wczoraj. Nadal czekamy na Big Sur w wersji beta, aby dogonić iOS i watchOS w cyklu beta.

Reklama

Przyjrzyj się dokładniej wszystkim nowościom iOS 14 beta 5 w naszym pełnym opisie tutaj i czego się spodziewać po całej tablicy poniżej:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przygotuj swoje uszy na „dźwięk całej ludzkiej wiedzy” z Wikipedii

Ponieważ coraz więcej informacji jest dostarczanych za pośrednictwem źródeł audio, takich jak asystenci głosowi, Fundacja Wikimedia uznała, że ​​nadszedł czas na przyjęcie tak...

Dzień pierwszy, Obsidian i moje wielomiesięczne poszukiwania prywatnego, osobistego miejsca w internecie

Zapisałem w swoim dzienniku 86 dni z rzędu. Moim noworocznym postanowieniem było zobowiązać się do prowadzenia dziennika moich dni i każdego dnia...

Trzy powody, dla których Lenovo poniosło porażkę z linią smartfonów do gier Legion

Lenovo ogłosiła swój pierwszy telefon do gier, Legion Pro i Legion Duel, w 2020 roku. Pierwsze urządzenia wyróżniały się wysokiej klasy specyfikacjami, estetyką...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!