Apple udostępnia harmonogram WWDC 2023 przed wydarzeniem w Apple Park


Niecały miesiąc dzieli nas od WWDC 2023, coroczna konferencja Apple dla programistów. Przed specjalnym wydarzeniem w Apple Park firma rozesłała teraz harmonogram wydarzenia dla zaproszonych programistów. Czytaj dalej, ponieważ szczegółowo opisujemy, czego można się spodziewać po WWDC 2023.

Harmonogram WWDC 2023

The otwierająca myśl przewodnia odbędzie się w poniedziałek, 5 czerwca, ale deweloperzy mogą zameldować się na wydarzeniu w niedzielę. Przed przemówieniem deweloperzy mogą dołączyć do śniadania w Apple Park. Keynote rozpocznie się o godzinie 10:00, ale nie będzie to jedyne wydarzenie tego dnia. Deweloperzy będą mogli dołączyć do Platforms State of the Union, kolejnego przemówienia, w którym Apple udostępni więcej szczegółów na temat zapowiedzi dnia.

Co ciekawe, programiści gościnni mogą zapisać się na wycieczkę po głównym budynku Apple Park, zwanym „The Ring”. W poniedziałkowy wieczór odbędzie się tradycyjne przemówienie Apple Design Awards, a następnie tajemniczy wieczór specjalny, którego nie możesz przegapić w Caffè Macs.

We wtorek programiści będą mogli również uczestniczyć w specjalnych sesjach w Apple Developer Center, otwartej w ubiegłym roku przestrzeni w Apple Park poświęconej programistom. Apple nie mówi, co będzie omawiane podczas tych specjalnych sesji w Apple Developer Center. Jest tylko zastrzeżenie dotyczące ograniczonej dostępności przestrzeni.

Dołącz do nas w Apple Developer Center, gdzie omawiamy niektóre z najnowszych zapowiedzi. Wybierz jeden z trzech różnych czasów prezentacji. Liczba miejsc jest ograniczona i dostępna na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Czego spodziewać się na imprezie

Co roku na WWDC Apple ogłasza najnowsze aktualizacje oprogramowania z nowymi funkcjami i zmianami. W tym roku obejmie to iOS 17, iPadOS 17, macOS 14, watchOS 10 i tvOS 17.

Reklama

Oczekuje się również, że Apple zaprezentuje swój pierwszy zestaw słuchawkowy Reality Pro na WWDC w tym roku. Po licznych opóźnieniach ww zestaw słuchawkowy jest podobno ustawiony do oficjalnej prezentacji na WWDC, wraz z nowymi platformami oprogramowania i narzędziami programistycznymi.

W końcu jest Apple obecnie rozwija się zaktualizowana wersja MacBooka Air z 15-calowym wyświetlaczem. Oba te produkty są potencjalnymi kandydatami do ogłoszenia WWDC, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że układ M2 został ogłoszony na WWDC 2022.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

FSP zasila Computex mnóstwem wysokiej klasy zasilaczy

Jako detaliczna marka Fortron, jednego z największych producentów OEM zasilaczy w branży, FSP zajmuje centralne miejsce w pierwszym rzędzie, jeśli chodzi o innowacje...

Podstawowy iPad radykalnie zwiększył sprzedaż w USA

Pod koniec ubiegłego roku Jabłko w końcu zaktualizował poziom podstawowy iPada aby dostosować go do projekt na cały ekran swoich droższych modeli –...

Linie Garmin Epix 2 i Fenix ​​7 stają się „Pro”

Garmin dołącza do modnego modelu Pro. W środę wprowadza na rynek Epix 2 Pro i Fenix ​​7 Pro, które są wyposażone w...
Advertisment