Apple udostępnia film przedstawiający wspólne playlisty Apple Music


W poniedziałek Apple wypuściło iOS 17.3 wraz z innymi aktualizacjami oprogramowania, które zawierają nowe funkcje, w tym wspólne listy odtwarzania dla abonentów Apple Music. Ta funkcja umożliwia współpracę z innymi osobami w celu tworzenia wspólnych list odtwarzania, na których każdy może dodawać utwory. Aby promować aktualizację, Apple udostępnił gospodarzom nowy film na ten temat Przegląd życia rapowego.

Wspólne playlisty Apple Music

W 3-minutowym filmie opublikowanym na kanale YouTube Apple Music występują Ebro Darden, Nadeska Alexis i Lowkey. Pokazują użytkownikom, jak zapraszać znajomych do współpracy nad playlistami Apple Music przy użyciu najnowszej wersji iOS.

Podczas filmu prezenterzy pokazują także, jak reagować na określone utwory na liście odtwarzania Apple Music za pomocą emoji. Warto zauważyć, że wspólne playlisty zostały po raz pierwszy dodane w wersji beta iOS 17.2, ale następnie usunięte przed wydaniem ostatecznej wersji. Teraz zarówno wspólne playlisty, jak i reakcje emoji są dostępne dla każdego posiadacza iOS 17.3.

Inną funkcją Apple Music promowaną w filmie jest SharePlay z CarPlay, która jest również częścią iOS 17. Dzięki temu pasażerowie pojazdu obsługującego CarPlay mogą sterować muzyką z własnego urządzenia, nawet jeśli nie subskrybują Apple Music.

Nadeska, Ebro i Lowkey opisują dwie nowe funkcje dostępne w Apple Music. Po pierwsze, tworzenie muzyki i udostępnianie jej znajomym jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Apple Music dodało wiele nowych funkcji do list odtwarzania, w tym możliwość współpracy z innymi subskrybentami w czasie rzeczywistym. To zupełnie nowy sposób słuchania i odkrywania wspaniałej muzyki. Po drugie, najnowsza funkcja SharePlay umożliwia pasażerom kontrolę nad muzyką z ich własnych urządzeń. Teraz każdy, kto wybierze się na przejażdżkę, może grać jako DJ w Apple Music.

Cały film możesz obejrzeć poniżej lub bezpośrednio w nim witryna lub aplikacja YouTube:

Reklama

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Unijna ustawa o sztucznej inteligencji nie chroni praworządności i przestrzeni obywatelskiej

Unia Europejska (UE) Ustawa o sztucznej inteligencji (AI). Jak wynika z oceny Europejskiego Centrum Prawa Non-Profit (ECNL), „nie chroni skutecznie praworządności i przestrzeni...

57-calowy Predator Z57 firmy Acer trafia do sprzedaży detalicznej

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z rozdzielczości większości ultraszerokokątnych wyświetlaczy dostępnych na rynku, nowy dodatek firmy Acer do linii Predator powinien zadowolić...

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...
Advertisment