Apple udostępnia aktualizację oprogramowania układowego AirPods Max, ponieważ użytkownicy skarżą się na problemy z rozładowaniem baterii


Apple wprowadza nową aktualizację oprogramowania układowego dla użytkowników AirPods Max. Firma nie podaje wielu szczegółów na temat nowych aktualizacji oprogramowania układowego AirPods Max, ale ta nowa wersja przenosi słuchawki nauszne do 3C39.

Niestety, nie ma informacji o wydaniu aktualizacji oprogramowania układowego AirPods Max. Ta aktualizacja pojawia się jednak, ponieważ wielu użytkowników skarży się na problemy z rozładowaniem baterii, z dołączonym Smart Case i bez niego. Niektórzy użytkownicy zgłaszali również problemy z łącznością podczas używania AirPods Max z komputerem Mac.

Jak my zgłoszone w styczniuniektórzy użytkownicy AirPods Max twierdzą, że ich bateria znacznie się wyczerpuje z dnia na dzień, nawet w przypadku Smart Case:

Istnieje coraz więcej raportów na temat domeny AirPods Max problem z rozładowaniem baterii na Fora wsparcia Apple, Reddit, i gdziekolwiek. Niektórzy właściciele zgłaszają, że bateria ich słuchawek wyczerpuje się ze 100% do 1% lub 0% w ciągu nocy, nawet jeśli pozostawiono je w oficjalnym etui Apple zaprojektowanym w celu szybkiego upuszczenia ich w tryb bardzo niskiego poboru mocy.

W idealnym przypadku ta nowa wersja oprogramowania układowego AirPods Max pomoże rozwiązać te problemy, ale będziemy musieli poczekać, aż aktualizacja zostanie w pełni wdrożona dla użytkowników, aby wiedzieć na pewno.

Jak zaktualizować AirPods Max

Apple nie ułatwia ręcznej aktualizacji AirPods do nowych wersji oprogramowania. Zamiast tego firma twierdzi, że nowe wersje oprogramowania układowego zostaną zainstalowane, gdy AirPods zostaną podłączone przez Bluetooth do iPhone’a.

Aby sprawdzić wersję oprogramowania sprzętowego AirPods:

Reklama
  • Otwórz aplikację Ustawienia na swoim iPhonie
  • Przejdź do menu „Bluetooth”
  • Znajdź swoje AirPods Max na liście urządzeń
  • Dotknij „i” obok nich
  • Spójrz na numer „Wersja oprogramowania układowego”

Ponownie najnowsza wersja oprogramowania sprzętowego AirPods Max to 3C39. Jeśli to widzisz w aplikacji Ustawienia, oznacza to, że Twoje AirPods Max są w pełni zaktualizowane. Jeśli nie, aktualizacja powinna zostać zainstalowana po podłączeniu do iPhone’a przez Bluetooth.

Jeśli zauważysz jakiekolwiek zmiany w aktualizacji oprogramowania układowego AirPods Max, która jest dzisiaj wprowadzana, daj nam znać w komentarzach lub na Twitterze, @ 9to5Mac.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

iOS 17 StandBy przypomina eksperyment dla nowego urządzenia domowego

Zapowiedziany w poniedziałek iOS 17 ma sporo nowych funkcji. Ale jedną z funkcji, która od razu zwróciła moją uwagę, był StandBy, nowy...

Apple ogłasza pierwszy oficjalny zestaw projektowy dla Figma z zasobami iOS 17 i iPadOS 17

Konferencja Apple's Worldwide Developer Conference trwa w tym tygodniu, a dziś firma ma miłą niespodziankę dla projektantów. Apple oficjalnie dołączyło do społeczności...

Apple chce zamienić iPhone’a w kamerę do śledzenia zwierząt

Apple ma nową platformę programistyczną, za pomocą której można zmienić iPhone'a w autonomiczną kamerę do śledzenia zwierząt. Zgodnie z dokumentacją na stronie Appleprogramiści...
Advertisment