Apple udostępnia 90-minutowy film „Study With Me” promujący MacBooka Air


Apple wkracza w nową kategorię filmów na YouTube, debiutując 90-minutowym filmem „Study With Me”. W filmie występuje aktorka i studentka USC Storm Reid, a Apple twierdzi, że celem jest „utrzymanie skupienia na nauce i z dala od czynników rozpraszających”.

W 90-minutowym filmie wykorzystano technikę Pomodoro, dodając przerwy między 25-minutowymi sesjami nauki, przy dźwiękach muzyki o niskim poziomie głośności podczas wszystkich sesji nauki. Wypuszczenie takiego filmu może wydawać się dziwne, ale filmy „Study With Me” już takie są niezwykle powszechne w serwisach takich jak YouTube i TikTok.

Film „Study With Me” ma promować 15-calowego MacBooka Air, ale co istotne, sam film nie zawiera reklam ani promocji. Zamiast tego Apple zachwala laptopa w opisie filmu:

90-minutowy film Ucz się ze mną z udziałem Storma Reida, który ma pomóc Ci skupić się na nauce, a nie rozpraszać. Storm wykorzystuje technikę Pomodoro, obejmującą trzy 25-minutowe sesje nauki, po których następują zabawne 5-minutowe przerwy, które możesz wykorzystać lub wykorzystać jako inspirację do własnej przerwy. Uczyła się, korzystając z 15-calowego MacBooka Air, relaksującej muzyki lo-fi, aby zachować koncentrację, i niektórych swoich ulubionych technik relaksacyjnych.

Storm korzysta z nowego MacBooka Air z 15-calowym wyświetlaczem Liquid Retina i chipem M2. To potężne narzędzie do wielozadaniowości, niezależnie od tego, czego się uczysz. Ma baterię wystarczającą na 18 godzin (czas pracy baterii może się różnić w zależności od sposobu użytkowania), sześć głośników zapewniających wciągający dźwięk przestrzenny i jest dostępny w czterech kolorach. Kolor burzy to Światło Gwiazd.

Poniżej możesz obejrzeć nowy film Apple „Study With Me”. Czas pokaże, czy Apple planuje więcej filmów w ramach tej serii, ale nie zdziwiłbym się, gdyby tak się stało.

Reklama

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment