Apple twierdzi, że nadchodzi aktualizacja oprogramowania, która rozwiąże problemy z przegrzewaniem się iPhone’a 15


W ciągu ostatniego tygodnia sporo Użytkownicy iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro Posiadać narzekał swoich nowych urządzeń przegrzanie i praca w nienormalnie wysokich temperaturach. W odpowiedzi na te skargi firma Apple ogłosiła, że ​​przygotowywana jest aktualizacja oprogramowania, która rozwiąże problemy.

Rozwiązanie problemu przegrzania iPhone’a 15 już wkrótce

W oświadczeniu do ForbesaApple zwróciło uwagę, że to normalne, że iPhone nagrzewa się bardziej niż zwykle w ciągu pierwszych kilku dni. Jak wyjaśniliśmy w przeszłości, jest to spowodowane indeksowaniem zdjęć, wyszukiwań i innych danych w tle przez iOS.

Zidentyfikowaliśmy kilka warunków, które mogą powodować, że iPhone będzie działał cieplej niż oczekiwano. Urządzenie może wydawać się cieplejsze w ciągu pierwszych kilku dni po skonfigurowaniu lub przywróceniu urządzenia ze względu na zwiększoną aktywność w tle.

Apple twierdzi jednak również, że zidentyfikowało błąd w iOS 17, który pogarsza problem przegrzania użytkowników iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro. Jak twierdzi firma, problem ten zostanie „rozwiązany w aktualizacji oprogramowania”.

I na koniec Apple wyjaśnia, że ​​„ostatnie aktualizacje” niektórych nienazwanych aplikacji innych firm „powodują, że przeciążają system”. Firma twierdzi, że współpracuje bezpośrednio z programistami, aby rozwiązać problemy.

Znaleźliśmy również błąd w iOS 17, który wpływa na niektórych użytkowników i zostanie naprawiony w aktualizacji oprogramowania. Inny problem dotyczy niedawnych aktualizacji aplikacji innych firm, które powodują przeciążenie systemu. Współpracujemy z twórcami tych aplikacji nad poprawkami, które są w trakcie wdrażania.

Nie wiadomo, kiedy aktualizacja iOS 17 (prawdopodobnie iOS 17.0.3) zostanie faktycznie wydana, ale spodziewamy się tego raczej wcześniej niż później.

Reklama

W tej chwili Apple udostępniło publicznie iOS 17, iOS 17.0.1 i iOS 17.0.2. Firma testuje także wersję beta systemu iOS 17.1, którego premiera ma nastąpić pod koniec października. Forbesa wyraźnie stwierdza, że ​​iOS 17.1 „nie wymaga zmniejszania wydajności w celu rozwiązania problemu temperatury iPhone’a”.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Noblechairs ogłasza krzesło gamingowe LEGEND Shure Edition

Przedstawiamy krzesło gamingowe Noblechairs LEGEND SHURE Edition. We współpracy z Shure, wiodącym światowym producentem sprzętu audio, w tym legendarnych mikrofonów SM7B i...

AGON by AOC przedstawia ultrawide monitory do gier CU34G2XE i CU34G2XP

AGON firmy AOC — jednej z wiodących na świecie marek monitorów do gier i akcesoriów IT — z dumą przedstawia dwa nowe 34-calowe...

GameSir wprowadza na rynek mobilny kontroler gier G8 Galileo

GameSir, wiodący dostawca innowacyjnych, wysokiej jakości urządzeń peryferyjnych do gier, z radością prezentuje swoje najnowsze arcydzieło, mobilny kontroler gier GameSir G8 Galileo, przełomową...
Advertisment