Apple twierdzi, że Fortnite może wrócić do App Store, jeśli Epic cofnie się o krok


Pierwszy wynik bitwy prawnej między Apple i Epic Games zakończyła się remisem. Firma Epic Games poprosiła o zakaz zbliżania się, aby uniemożliwić Apple zamknięcie kont deweloperów Epic 28 sierpnia. Sędzia Yvonne Gonzalez Rogers postanowiła nie wymagać od Apple zezwolenia na Fortnite w App Store, ale Apple nie będzie w stanie zamknąć wszystkich kont Epic konta programistów.

Epic Games odniosło ograniczony sukces w najnowszym rozdziale historii Apple VS Epic Games. Sąd zdecydował wydać Apple zakaz zbliżania się, który uniemożliwi Apple zamknięcie kont programistów związanych z Epic International, w tym Unreal Engine. Niestety Apple będzie w stanie zakończyć Epic Games konto programisty i wygląda na to, że aplikacja Fortnite nie zostanie wkrótce ponownie udostępniona w App Store.

Według raportu Mark Gurman z Bloomberga, Apple wydaje się być szczęśliwe z tą decyzją, ponieważ wyraża ona, że ​​jest gotowa powitać Fortnite z powrotem, jeśli Epic Games zdecyduje się usunąć opcję płatności bezpośredniej i powrócić do status quo.

„Dziękujemy sądowi za uznanie, że problem Epic jest całkowicie samowystarczalny i może go rozwiązać. Naszym głównym priorytetem jest zapewnienie użytkownikom App Store wspaniałych wrażeń w bezpiecznym i zaufanym środowisku, w tym użytkowników iPhone’a, którzy grają w Fortnite i nie mogą się doczekać następnego sezonu gry.

„Zgadzamy się z sędzią Gonzalez-Rogersem, że„ rozsądnym sposobem postępowania ”jest przestrzeganie przez firmę Epic wytycznych„ App Store ”i dalsze prowadzenie sprawy w toku sprawy. Jeśli Epic podejmie kroki zalecane przez sędziego, z radością przywitamy Fortnite z powrotem na iOS. Z niecierpliwością czekamy na wniesienie sprawy do sądu we wrześniu ”.

Teraz prawnik Epic tak twierdził Epic Games nie może wrócić do kontraktu antykonkurencyjnego, więc tylko czas pokaże, czy użytkownicy iOS będą mogli cieszyć się kolejnym sezonem Fortnite, który rozpocznie się za kilka dni.

Reklama

Źródło MacRumors

Przez Bloomberg

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!