Apple TV + zdobywa pierwsze nominacje do Oscara dla Greyhounda i Wolfwalkers


Apple TV + zdobył dziś swoje pierwsze nominacje do Oscara, z Wolfwalkers nominowanym do najlepszego filmu animowanego i Greyhound nominowanym do najlepszego dźwięku.

Chociaż Apple stracił uznanie w głównych kategoriach, takich jak Najlepszy aktor / aktorka czy Najlepszy film w tym roku, jego nominacja do Wolfwalkers jest znaczna. W gronie hollywoodzkich nagród krytyków Wolfwalkers walczyli z Pixar’s Soul i obaj są postrzegani jako najlepsi pretendenci (chociaż na Oscarach rzadko zdarza się, aby filmy Pixar nie wygrywały).

Ponieważ Apple TV + wystartował w listopadzie 2019 r., W zasadzie przegapił okres Oscara w 2020 r., A więc 2021 jest zasadniczo pierwszym rokiem Apple TV +, w którym można ubiegać się o Oscara. Jeśli chodzi o wszystkie usługi przesyłania strumieniowego, Netflix ponownie dominował z 10 nominacjami do Oscara dla Mank.

93. ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się 25 kwietnia, podczas której przekonamy się, czy Apple może zamienić którąkolwiek z dwóch nominacji na wygrane.

W miarę wzrostu liczby filmów Apple będzie oczywiście poszukiwać większej liczby nagród Oskarów. W tym roku do nominacji było tylko około dziesięciu filmów. W ciągu 2021 roku Apple zadebiutuje pretendentami do Oscara, w tym The Sky Is Everywhere, Swan Song, CODA i nie tylko w ramach oryginalnych wydań filmowych.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.

Reklama


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dyrektor generalny Sonos przeprasza za nową aplikację i podaje harmonogram jej naprawy

Sonos wprowadził na rynek zupełnie nową wersję swojego aplikacja w maju to było szybko spotkało się z negatywną reakcjąFirma słuchała opinii i wprowadzanie...

W tym izolowanym kubku podróżnym ukryty jest blender

Nowy Flip marki Nutribullet zawiera blender w izolowanym kubku ze stali nierdzewnej, który nie wygląda na większy od typowego kubka podróżnego. Jeśli rano...

Blizzard twierdzi, że Overwatch 2 może powrócić do trybu 6 na 6, ale nie byłoby to łatwe

Jedną z największych zmian, jakie wprowadziła firma Blizzard, Ostrzeżenia 2 do tej pory było zmiana rozmiaru drużyny w grze z...
Advertisment