Apple TV + zdobywa pierwsze nominacje do Oscara dla Greyhounda i Wolfwalkers


Apple TV + zdobył dziś swoje pierwsze nominacje do Oscara, z Wolfwalkers nominowanym do najlepszego filmu animowanego i Greyhound nominowanym do najlepszego dźwięku.

Chociaż Apple stracił uznanie w głównych kategoriach, takich jak Najlepszy aktor / aktorka czy Najlepszy film w tym roku, jego nominacja do Wolfwalkers jest znaczna. W gronie hollywoodzkich nagród krytyków Wolfwalkers walczyli z Pixar’s Soul i obaj są postrzegani jako najlepsi pretendenci (chociaż na Oscarach rzadko zdarza się, aby filmy Pixar nie wygrywały).

Ponieważ Apple TV + wystartował w listopadzie 2019 r., W zasadzie przegapił okres Oscara w 2020 r., A więc 2021 jest zasadniczo pierwszym rokiem Apple TV +, w którym można ubiegać się o Oscara. Jeśli chodzi o wszystkie usługi przesyłania strumieniowego, Netflix ponownie dominował z 10 nominacjami do Oscara dla Mank.

93. ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się 25 kwietnia, podczas której przekonamy się, czy Apple może zamienić którąkolwiek z dwóch nominacji na wygrane.

W miarę wzrostu liczby filmów Apple będzie oczywiście poszukiwać większej liczby nagród Oskarów. W tym roku do nominacji było tylko około dziesięciu filmów. W ciągu 2021 roku Apple zadebiutuje pretendentami do Oscara, w tym The Sky Is Everywhere, Swan Song, CODA i nie tylko w ramach oryginalnych wydań filmowych.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.

Reklama


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...

Avatar 2, Fast X i każdy nowy film do obejrzenia w domu w ten weekend

Oel ngati kameieCzytelnicy wielokąta! Co tydzień podsumowujemy najważniejsze nowości w streamingu i VOD, podkreślając największe i najlepsze nowe filmy do obejrzenia w...
Advertisment