Apple TV + zdobywa pierwsze nominacje do Oscara dla Greyhounda i Wolfwalkers


Apple TV + zdobył dziś swoje pierwsze nominacje do Oscara, z Wolfwalkers nominowanym do najlepszego filmu animowanego i Greyhound nominowanym do najlepszego dźwięku.

Chociaż Apple stracił uznanie w głównych kategoriach, takich jak Najlepszy aktor / aktorka czy Najlepszy film w tym roku, jego nominacja do Wolfwalkers jest znaczna. W gronie hollywoodzkich nagród krytyków Wolfwalkers walczyli z Pixar’s Soul i obaj są postrzegani jako najlepsi pretendenci (chociaż na Oscarach rzadko zdarza się, aby filmy Pixar nie wygrywały).

Ponieważ Apple TV + wystartował w listopadzie 2019 r., W zasadzie przegapił okres Oscara w 2020 r., A więc 2021 jest zasadniczo pierwszym rokiem Apple TV +, w którym można ubiegać się o Oscara. Jeśli chodzi o wszystkie usługi przesyłania strumieniowego, Netflix ponownie dominował z 10 nominacjami do Oscara dla Mank.

93. ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się 25 kwietnia, podczas której przekonamy się, czy Apple może zamienić którąkolwiek z dwóch nominacji na wygrane.

W miarę wzrostu liczby filmów Apple będzie oczywiście poszukiwać większej liczby nagród Oskarów. W tym roku do nominacji było tylko około dziesięciu filmów. W ciągu 2021 roku Apple zadebiutuje pretendentami do Oscara, w tym The Sky Is Everywhere, Swan Song, CODA i nie tylko w ramach oryginalnych wydań filmowych.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.

Reklama


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wydarzenie Pokémon Go Tour w Sinnoh, czasy siedlisk i przewodnik po badaniach specjalnych

Wycieczka Pokémon Go: Sinnoh globalne wydarzenie świętuje zarówno pierwotny region Sinnoh, jak i region Hisui. Rozpoczyna się wielkie wydarzenie Od...

Wygląda na to, że kamera Ring Car Cam została wycofana

Potwierdzono, że dzwoni Krawędź że zaprzestał sprzedaży Kamera samochodowa z pierścieniem, hybrydowa kamera samochodowa i kamera bezpieczeństwa, która rejestruje drogę i kierowcę w...

TikTok rozszerza integrację z Apple Music na kolejne regiony

W zeszłym roku TikTok wprowadził nową „Dodaj do aplikacji Muzyka”, która, jak sama nazwa wskazuje, pozwala użytkownikom szybko zapisać piosenkę, którą usłyszeli w...
Advertisment