Apple TV+ zapowiada serial na podstawie powieści science-fiction


W tym tygodniu Apple TV+ potwierdziło produkcję kolejnego nowego serialu do swojego katalogu transmisji strumieniowych. Platforma zaadaptuje popularną powieść science fiction Williama Gibsona „Neuromancer” na potrzeby telewizji we współpracy z DreamCrew Entertainment należącą do Drake’a.

Dramat science-fiction „Neuromancer” w Apple TV+

Jak poinformowała firma, nowy serial dramatyczny „Neuromancer” będzie oparty na książce o tym samym tytule. Pierwszy sezon, stworzony przez Grahama Rolanda i JD Dillarda, będzie miał 10 odcinków i zostanie wyprodukowany przez Skydance Television i Anonymous Content. Współproducentem serialu będzie DreamCrew Entertainment, firma medialna założona przez Drake’a w 2017 roku.

„Seria będzie opowiadać o uszkodzonym, wpływowym superhakerze imieniem Case, który zostaje wciągnięty w sieć cyfrowego szpiegostwa i przestępczości o wysoką stawkę wraz ze swoją partnerką Molly, zabójczynią z brzytwą o lustrzanych oczach, chcącą dokonać napadu na korporację dynastia z niewypowiedzianymi tajemnicami”, Apple poinformował w komunikacie prasowym.

„Neuromancer” uważany jest za jedno z pierwszych i najbardziej szanowanych dzieł gatunku cyberpunk i otrzymał wiele nagród, w tym nagrodę Nebula, nagrodę Philipa K. Dicka i nagrodę Hugo. Książka była także pierwszą z trylogii z tej samej serii, po której ukazały się „Count Zero” i „Mona Lisa Overdrive”.

Niestety na razie nie ma żadnych szczegółów dotyczących tego, kiedy serial ma zostać udostępniony abonentom Apple TV+.

Reklama

Więcej o Apple TV+

AppleTV+ oferuje ekskluzywne, oryginalne programy telewizyjne i filmy Apple w jakości 4K HDR. Możesz oglądać na wszystkich ekranach i kontynuować od miejsca, w którym przerwałeś, na dowolnym urządzeniu. Apple TV+ kosztuje w USA 9,99 dolarów miesięcznie. Treści Apple TV+ są dostępne wyłącznie za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Możesz oglądać na dekoderze Apple TV, iPhonie, iPadzie lub komputerze Mac.

Platforma jest dostępna także na telewizorach Smart TV i innych platformach takich jak Amazon Fire TV, Roku, PlayStationI Xbox.

Więcej informacji o Apple TV+ znajdziesz tutaj 9 do 5Mac.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment