Apple TV+ rozszerza obecność na Twitterze dzięki dedykowanemu kontu Apple Original Films


AppleTV+ rozszerza swoją obecność w mediach społecznościowych, uruchamiając nowy @AppleFilms konto poświęcone promowaniu nadchodzących filmów z działu Apple Original Films. Premiera odbyła się w dobrym momencie, biorąc pod uwagę fakt, że długo oczekiwany film fabularny Killers of the Flower Moon z Leonardo DiCaprio w reżyserii Martina Scorsese będzie miał swoją premierę na festiwalu w Cannes.

W ostatnich tygodniach Apple TV+ nieco zatrząsł swoją obecnością w mediach społecznościowych, a uruchomienie konta poświęconego filmom jest ostatnią zmianą w tym procesie. Początkowo Apple miał zarówno konta @AppleTV, jak i @AppleTVPlus na Twitterze i Instagramie, co odzwierciedla podział między aplikacją Apple TV a oryginalnymi wysiłkami Apple dotyczącymi treści.

Ale około miesiąc temu wycofał odpowiednie konta Apple TV Plus i skonsolidował je tylko na @AppleTV. Konto Apple TV Plus na Twitterze zostało teraz przemianowane i przemianowane na @AppleFilms.

Pierwszy oficjalny tweet z nowego konta odnosi się do festiwalu filmowego w Cannes, podczas którego „Killers of the Flower Moon” będzie miał swoją światową premierę w najbliższą sobotę.

Ponowne działania promocyjne wiążą się z faktem, że Apple planuje pełne seanse kinowe wielu swoich nadchodzących filmów. Na przykład wspomniani „Killers of the Flower Moon” będą pokazywani w tysiącach kin na całym świecie od 20 października, a następnie „Napoleon” Ridleya Scotta w listopadzie. Tytuły będą następnie transmitowane wyłącznie w usłudze przesyłania strumieniowego Apple TV + po ich ekskluzywnych oknach kinowych.

Reklama

Wkrótce w streamingu pojawi się pełnometrażowy film dokumentalny Stephen Curry: Underrated (21 lipca) i The Beanie Bubble (28 lipca).

Inne nadchodzące projekty Apple Original Films, które prawdopodobnie trafią do kin, to thriller szpiegowski „Argylle” i dramat wojenny „Blitz”, chociaż żaden z nich nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Podobno Apple ma Roczny budżet w wysokości 1 miliarda dolarów do produkcji nowych, oryginalnych filmów kinowych.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

SK hynix rozpoczyna masową produkcję najwyższej w branży 238-warstwowej pamięci 4D NAND

Firma SK hynix Inc. ogłosiła dzisiaj, że rozpoczęła masową produkcję swojej 238-warstwowej pamięci 4D NAND Flash, po opracowaniu w sierpniu 2022 r., oraz...

iOS 17 StandBy przypomina eksperyment dla nowego urządzenia domowego

Zapowiedziany w poniedziałek iOS 17 ma sporo nowych funkcji. Ale jedną z funkcji, która od razu zwróciła moją uwagę, był StandBy, nowy...

Apple ogłasza pierwszy oficjalny zestaw projektowy dla Figma z zasobami iOS 17 i iPadOS 17

Konferencja Apple's Worldwide Developer Conference trwa w tym tygodniu, a dziś firma ma miłą niespodziankę dla projektantów. Apple oficjalnie dołączyło do społeczności...
Advertisment