Apple TV+ rozszerza obecność na Twitterze dzięki dedykowanemu kontu Apple Original Films


AppleTV+ rozszerza swoją obecność w mediach społecznościowych, uruchamiając nowy @AppleFilms konto poświęcone promowaniu nadchodzących filmów z działu Apple Original Films. Premiera odbyła się w dobrym momencie, biorąc pod uwagę fakt, że długo oczekiwany film fabularny Killers of the Flower Moon z Leonardo DiCaprio w reżyserii Martina Scorsese będzie miał swoją premierę na festiwalu w Cannes.

W ostatnich tygodniach Apple TV+ nieco zatrząsł swoją obecnością w mediach społecznościowych, a uruchomienie konta poświęconego filmom jest ostatnią zmianą w tym procesie. Początkowo Apple miał zarówno konta @AppleTV, jak i @AppleTVPlus na Twitterze i Instagramie, co odzwierciedla podział między aplikacją Apple TV a oryginalnymi wysiłkami Apple dotyczącymi treści.

Ale około miesiąc temu wycofał odpowiednie konta Apple TV Plus i skonsolidował je tylko na @AppleTV. Konto Apple TV Plus na Twitterze zostało teraz przemianowane i przemianowane na @AppleFilms.

Pierwszy oficjalny tweet z nowego konta odnosi się do festiwalu filmowego w Cannes, podczas którego „Killers of the Flower Moon” będzie miał swoją światową premierę w najbliższą sobotę.

Ponowne działania promocyjne wiążą się z faktem, że Apple planuje pełne seanse kinowe wielu swoich nadchodzących filmów. Na przykład wspomniani „Killers of the Flower Moon” będą pokazywani w tysiącach kin na całym świecie od 20 października, a następnie „Napoleon” Ridleya Scotta w listopadzie. Tytuły będą następnie transmitowane wyłącznie w usłudze przesyłania strumieniowego Apple TV + po ich ekskluzywnych oknach kinowych.

Reklama

Wkrótce w streamingu pojawi się pełnometrażowy film dokumentalny Stephen Curry: Underrated (21 lipca) i The Beanie Bubble (28 lipca).

Inne nadchodzące projekty Apple Original Films, które prawdopodobnie trafią do kin, to thriller szpiegowski „Argylle” i dramat wojenny „Blitz”, chociaż żaden z nich nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Podobno Apple ma Roczny budżet w wysokości 1 miliarda dolarów do produkcji nowych, oryginalnych filmów kinowych.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dyrektor generalny Sonos przeprasza za nową aplikację i podaje harmonogram jej naprawy

Sonos wprowadził na rynek zupełnie nową wersję swojego aplikacja w maju to było szybko spotkało się z negatywną reakcjąFirma słuchała opinii i wprowadzanie...

W tym izolowanym kubku podróżnym ukryty jest blender

Nowy Flip marki Nutribullet zawiera blender w izolowanym kubku ze stali nierdzewnej, który nie wygląda na większy od typowego kubka podróżnego. Jeśli rano...

Blizzard twierdzi, że Overwatch 2 może powrócić do trybu 6 na 6, ale nie byłoby to łatwe

Jedną z największych zmian, jakie wprowadziła firma Blizzard, Ostrzeżenia 2 do tej pory było zmiana rozmiaru drużyny w grze z...
Advertisment