Apple TV+ postapokaliptyczny „Silo” to hit, zajmujący drugie miejsce na liście najpopularniejszych programów streamingowych


AppleTV+ zadebiutował swoją adaptacją popularnego seria książek Silos wcześniej w tym miesiącu. Teraz wczesne dane pokazują, że postapokaliptyczny program science-fiction jest drugim najczęściej oglądanym programem lub filmem w ciągu ostatniego tygodnia.

Widzieliśmy, jak kilka programów Apple TV+ znalazło się na liście 10 najczęściej przesyłanych strumieniowo treści Reelgood tej wiosny, np. sezon Teda Lasso 3 I Kurczący się.

Teraz Reelgood udostępnił swoją listę 10 najlepszych treści przesyłanych strumieniowo w dniach 11-17 maja I Silos wylądował na drugim miejscu, a „Air” Amazon Prime Video zajął pierwsze miejsce.

Jeśli wcześniej nie sprawdziłeś zwiastuna lub nie słyszałeś o Silo, serial oparty jest na saga autorstwa Hugh Howeya.

W zrujnowanej i toksycznej przyszłości tysiące ludzi żyje w gigantycznym silosie głęboko pod ziemią. Po tym, jak szeryf łamie kardynalną zasadę, a mieszkańcy giną w tajemniczych okolicznościach, inżynier Juliette zaczyna odkrywać szokujące sekrety i prawdę o silosie.

Warto zauważyć, że Ted Lasso pozostał na liście na piątym miejscu, a trzeci sezon serialu zadebiutował tej wiosny.

Reklama

Jeśli chodzi o metodologię, Reelgood mówi, że „rankingi są oparte na danych w czasie rzeczywistym od 5 milionów użytkowników Reelgood mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Śledzimy zaangażowanie w serwisy SVOD i AVOD, a także oryginalne i nabyte programy i filmy streamingowe”.

Sprawdź wszystko, co jest dostępne teraz w Apple TV+ w naszym pełnym przewodniku a oto zwiastun Silo, jeśli jeszcze go nie widzieliście:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Quick Look: UCOTECH RE-2 In-Ear Monitors

Introduction UCOTECH is a South Korean audio brand that was founded in 2007 and has put out nearly 20 products in the time since....

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...
Advertisment