Apple TV+ postapokaliptyczny „Silo” to hit, zajmujący drugie miejsce na liście najpopularniejszych programów streamingowych


AppleTV+ zadebiutował swoją adaptacją popularnego seria książek Silos wcześniej w tym miesiącu. Teraz wczesne dane pokazują, że postapokaliptyczny program science-fiction jest drugim najczęściej oglądanym programem lub filmem w ciągu ostatniego tygodnia.

Widzieliśmy, jak kilka programów Apple TV+ znalazło się na liście 10 najczęściej przesyłanych strumieniowo treści Reelgood tej wiosny, np. sezon Teda Lasso 3 I Kurczący się.

Teraz Reelgood udostępnił swoją listę 10 najlepszych treści przesyłanych strumieniowo w dniach 11-17 maja I Silos wylądował na drugim miejscu, a „Air” Amazon Prime Video zajął pierwsze miejsce.

Jeśli wcześniej nie sprawdziłeś zwiastuna lub nie słyszałeś o Silo, serial oparty jest na saga autorstwa Hugh Howeya.

W zrujnowanej i toksycznej przyszłości tysiące ludzi żyje w gigantycznym silosie głęboko pod ziemią. Po tym, jak szeryf łamie kardynalną zasadę, a mieszkańcy giną w tajemniczych okolicznościach, inżynier Juliette zaczyna odkrywać szokujące sekrety i prawdę o silosie.

Warto zauważyć, że Ted Lasso pozostał na liście na piątym miejscu, a trzeci sezon serialu zadebiutował tej wiosny.

Reklama

Jeśli chodzi o metodologię, Reelgood mówi, że „rankingi są oparte na danych w czasie rzeczywistym od 5 milionów użytkowników Reelgood mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Śledzimy zaangażowanie w serwisy SVOD i AVOD, a także oryginalne i nabyte programy i filmy streamingowe”.

Sprawdź wszystko, co jest dostępne teraz w Apple TV+ w naszym pełnym przewodniku a oto zwiastun Silo, jeśli jeszcze go nie widzieliście:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment