Apple TV + podpisuje umowę dotyczącą pierwszego spojrzenia z Imagine Entertainment na nowe oryginalne filmy fabularne


Apple TV + ogłosił dzisiaj swoją najnowszą umowę partnerską, po raz pierwszy zgłoszone przez Deadline. Firma podpisała umowę na pierwsze spojrzenie na filmy fabularne z Imagine Entertainment, Ronem Howardem i firmą producencką Briana Grazera.

Przed zatrudnieniem Zacka van Amburga i Jamiego Erlichta z firmy Sony do uruchomienia działu oryginalnych treści wideo Apple, Apple prowadził rozmowy na temat ewentualnego przejęcia Imagine, a Howard i Grazer zajmowali najwyższe stanowiska w Apple TV +. Howard i Grazer podobno odrzucili tę rolę na dobrych warunkach, a Apple i Imagine zamiast tego podpisali umowę o pierwszeństwo w zakresie treści dokumentalnych. Dzisiejsze wiadomości rozszerzają współpracę Apple i Imagine na wszystkie filmy fabularne.

Zgodnie z (nowo rozszerzoną) umową dotyczącą filmów dokumentalnych, Imagine wydała plik dokumentalny „Tatusiowie” w Apple TV + ostatni rok. Film dokumentalny o supermodelkach Naomi Campbell, Cindy Crawford, Lindzie Evangelista i Christy Turlington jest obecnie produkowany dla Apple przez Imagine. Obchody 70. rocznicy Peanut będą również emitowane w Apple TV + w nadchodzących miesiącach, ponownie wyprodukowanym przez Imagine.

Dzięki umowie pierwszeństwa nowe projekty od Imagine są najpierw przekazywane Apple. Apple może wybrać tytuł lub pozwolić na przeniesienie go na szerszy rynek. Zwykle umowy na pierwszy rzut oka są podpisywane w oparciu o nadchodzący projekt studia, ale Apple jeszcze nie ogłosił żadnych konkretnych filmów pochodzących z Imagine Entertainment.

Apple zwiększa ostatnio inwestycje w oryginalne filmy. W zeszłym miesiącu, Apple podpisało wieloletnią umowę ze Skydance dla programów animowanych i filmów, w tym dwóch filmów animowanych „Luck” i „Spellbound”. To też nabył film Sundance CODA za rekordową cenę.

Martin Scorsese ma również kontrakt filmowy i telewizyjny z Apple, który obejmuje długo oczekiwany film „Killers of the Flower Moon” z Jesse Plemonsem i Leonardo DiCaprio w rolach głównych. Na początku tego roku Apple ogłosił, że tak produkcja epickiego dramatu „Kitbag”wyreżyserowany przez Ridleya Scotta. Nadchodzące premiery filmów z Apple TV + to „Swan Song” i „The Sky is Everywhere”, które pochodzą z umowy Apple z A24. Film biograficzny skupiający się na historii Tetrisa z Taronem Egertonem w roli głównej niedawno zakończył zdjęcia i powinien zadebiutować w Apple TV + w przyszłym roku. W przygotowaniu są także thrillery z Willem Smithem i Idrisem Elbą.

Reklama

Niedługo, oryginalny film Apple “ Wiśnia ” debiutuje na platformie jutro. W filmie występuje Tom Holland i reżyserują go bracia Russo, skupiając się na trwałych skutkach wojny dla młodych żołnierzy.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dyrektor generalny Sonos przeprasza za nową aplikację i podaje harmonogram jej naprawy

Sonos wprowadził na rynek zupełnie nową wersję swojego aplikacja w maju to było szybko spotkało się z negatywną reakcjąFirma słuchała opinii i wprowadzanie...

W tym izolowanym kubku podróżnym ukryty jest blender

Nowy Flip marki Nutribullet zawiera blender w izolowanym kubku ze stali nierdzewnej, który nie wygląda na większy od typowego kubka podróżnego. Jeśli rano...

Blizzard twierdzi, że Overwatch 2 może powrócić do trybu 6 na 6, ale nie byłoby to łatwe

Jedną z największych zmian, jakie wprowadziła firma Blizzard, Ostrzeżenia 2 do tej pory było zmiana rozmiaru drużyny w grze z...
Advertisment