Apple TV + dodaje adaptację „Lady in the Lake” z Lupitą Nyong’o i Natalie Portman


Jeden z najnowszych programów Apple TV + jest adaptacją popularnego thrillera Pani w jeziorze przez Laurę Lippman. Teraz dowiedzieliśmy się, że w serialu wystąpią Lupita Nyong’o i Natalie Portman.

Zgłoszony przez Różnorodność, Pani w jeziorze dla Apple TV + zostaną napisane wspólnie przez Almę Har’el i Dre Ryan, a Endeavour Content będzie służyć jako studio.

Lupita Nyong’o (Czarna pantera, Nas, Gwiezdne Wojny) i Natalie Portman (Czarny łabędź, Thor, Gwiezdne Wojny) obejmie główne role w serialu, a także będzie producentem wykonawczym u boku Har’ela i Ryana.

Oto streszczenie bestsellerowej powieści New York Timesa, którą Stephen King nazwał „Nawiedzeniem. . . Niezwykły”:

Cleo Sherwood zniknęła osiem miesięcy temu. Poza rodzicami i dwoma synami, których zostawiła, nikt chyba tego nie zauważył. Nietrudno zrozumieć, dlaczego: jest rok 1964 i ani policji, ani opinii publicznej, ani gazetom nie zależy zbytnio na zaginięciu murzynów.

Maddie Schwartz – niedawno rozstała się z mężem i pracowała jako asystentka w Baltimore Sun – chce jednego: kontaktu. Kiedy słyszy o niezidentyfikowanym ciele, które zostało wyciągnięte z fontanny w parku Druid Hill, Maddie myśli, że zaraz odkryje historię, która w końcu znajdzie jej imię w druku. Nie może sobie wyobrazić, ile kłopotów sprawi, goniąc historię, której nikt nie chce, żeby opowiadała.

Apple złożyło bezpośrednie zamówienie na domenę Pani w jeziorze dostosowanie.

Zdjęcie za pośrednictwem Geek Vibes Nation

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najnowsze DLC Escape Academy pojawi się w czerwcu

Akademia ucieczki był jedna z moich ulubionych gier zeszłego roku. Uwielbiałem trudne łamigłówki w stylu pokoju ucieczki, które dawały mi dobre, obfite...

Wyjaśnienie strajku graczy NA LCS

Gry Riot opóźni otwarcie swojej Ameryki Północnej Liga Legend letnia seria e-sportowa przez dwa tygodnie po profesjonalnych graczach głosowało „zdecydowaną większością”...

Apple Studio Display spada do najlepszej ceny roku za 249 USD taniej

Wszystkie dzisiejsze najlepsze oferty są teraz dostępne dzięki uprzejmości z 9to5Zabawki. W tę piękną środę możesz już teraz ratować 249 $ na...
Advertisment