Apple TV + dodaje adaptację „Lady in the Lake” z Lupitą Nyong’o i Natalie Portman


Jeden z najnowszych programów Apple TV + jest adaptacją popularnego thrillera Pani w jeziorze przez Laurę Lippman. Teraz dowiedzieliśmy się, że w serialu wystąpią Lupita Nyong’o i Natalie Portman.

Zgłoszony przez Różnorodność, Pani w jeziorze dla Apple TV + zostaną napisane wspólnie przez Almę Har’el i Dre Ryan, a Endeavour Content będzie służyć jako studio.

Lupita Nyong’o (Czarna pantera, Nas, Gwiezdne Wojny) i Natalie Portman (Czarny łabędź, Thor, Gwiezdne Wojny) obejmie główne role w serialu, a także będzie producentem wykonawczym u boku Har’ela i Ryana.

Oto streszczenie bestsellerowej powieści New York Timesa, którą Stephen King nazwał „Nawiedzeniem. . . Niezwykły”:

Cleo Sherwood zniknęła osiem miesięcy temu. Poza rodzicami i dwoma synami, których zostawiła, nikt chyba tego nie zauważył. Nietrudno zrozumieć, dlaczego: jest rok 1964 i ani policji, ani opinii publicznej, ani gazetom nie zależy zbytnio na zaginięciu murzynów.

Maddie Schwartz – niedawno rozstała się z mężem i pracowała jako asystentka w Baltimore Sun – chce jednego: kontaktu. Kiedy słyszy o niezidentyfikowanym ciele, które zostało wyciągnięte z fontanny w parku Druid Hill, Maddie myśli, że zaraz odkryje historię, która w końcu znajdzie jej imię w druku. Nie może sobie wyobrazić, ile kłopotów sprawi, goniąc historię, której nikt nie chce, żeby opowiadała.

Apple złożyło bezpośrednie zamówienie na domenę Pani w jeziorze dostosowanie.

Zdjęcie za pośrednictwem Geek Vibes Nation

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wydarzenie Pokémon Go Tour w Sinnoh, czasy siedlisk i przewodnik po badaniach specjalnych

Wycieczka Pokémon Go: Sinnoh globalne wydarzenie świętuje zarówno pierwotny region Sinnoh, jak i region Hisui. Rozpoczyna się wielkie wydarzenie Od...

Wygląda na to, że kamera Ring Car Cam została wycofana

Potwierdzono, że dzwoni Krawędź że zaprzestał sprzedaży Kamera samochodowa z pierścieniem, hybrydowa kamera samochodowa i kamera bezpieczeństwa, która rejestruje drogę i kierowcę w...

TikTok rozszerza integrację z Apple Music na kolejne regiony

W zeszłym roku TikTok wprowadził nową „Dodaj do aplikacji Muzyka”, która, jak sama nazwa wskazuje, pozwala użytkownikom szybko zapisać piosenkę, którą usłyszeli w...
Advertisment