Apple sprzedaje teraz uchwyt Belkin MagSafe do iPhone’a do rozmów wideo na Apple TV 4K


Szczęśliwy Poniedziałek MagSafe tym, którzy świętują! Zeszłej jesieni, Apple dodano FaceTime do Apple TV 4K jako część systemu tvOS 17. Teraz firma sprzedaje uchwyt Belkin MagSafe umożliwiający łatwiejsze korzystanie z funkcji obsługującej iPhone’a. To akcesorium ułatwia także prowadzenie rozmów wideo z iPhonem na urządzeniu Apple TV 4K za pomocą aplikacji takich jak Powiększenie I Webex.

Uchwyt Belkin do iPhone’a z MagSafe do Apple TV 4K kosztuje 49,95 dolarów i można go już zamawiać. Możliwość odbioru w sklepie i przyspieszonej dostawy rozpoczyna się w czwartek. Akcesorium Belkin łączy dwa inne rozwiązania umożliwiające wykorzystanie iPhone jako kamera internetowa dla MacBooków I wyświetlacze zewnętrzne. W przeciwieństwie do pierwotnej zapowiedzi iPhone’a, te trzy rzeczy nie są jednym produktem.

Nowe akcesorium jest jednak dość wszechstronne. Oprócz obsługi iPhone’a zamontowanego nad telewizorem, może on również służyć jako uchwyt do stołu lub mocowany magnetycznie do ściany (kompatybilność ze ścianą może się różnić).

Oto podsumowanie funkcji autorstwa Belkina:

  • Zamontuj bezpośrednio na telewizorze lub wyświetlaczu o głębokości do 4 cali (10,1 cm).
  • Działa jako samodzielny uchwyt na biurku lub stojaku pod telewizor
  • Przechyl w zakresie od –20 do +30 stopni, aby dostosować się do otoczenia
  • Z łatwością zmień orientację iPhone’a, aby przesyłać strumieniowo lub nagrywać w orientacji pionowej lub poziomej
  • W zestawie mocowania na dziurkę od klucza i wspornik montażowy dla dodatkowej stabilności
  • Zaprojektowany dla aplikacji obsługujących kamerę Continuity

Jeśli Twoja ściana nie jest kompatybilna z MagSafe, ten tryb półki jest prawdopodobnie najbezpieczniejszym sposobem, aby nie upuścić iPhone’a z wysokości kilku stóp nad ziemią. Używałem jednak zarówno wersji na laptopa, jak i na monitorze, a MagSafe jest wystarczająco mocny, aby umożliwić montaż iPhone’a nad telewizorem, jeśli masz wystarczająco dużo odwagi.

Reklama

Być może jeden z tych lat zobaczymy HomePoda z wyświetlaczem, który prawidłowo umieści kamerę przed ekranem Apple TV 4K. Do tego czasu mamy iPhone’y i magnesy Belkin.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment