Apple rzekomo planuje składaną hybrydę 20,3 cala na 2025 r., składany iPhone w 2026 r.


Z nowej notatki dla inwestorów wynika, że ​​Apple intensyfikuje prace nad urządzeniami składanymi 9 do 5Mac. Z raportu analityka Haitong International Securities, Jeffa Pu, wynika, że ​​Apple rozpocznie masową produkcję składanego urządzenia o przekątnej 20,3 cala pod koniec 2025 r., a następnie składanego iPhone’a pod koniec 2026 r.

Ming-Chi Kuo wcześniej zgłoszony że Apple pracuje nad składanym MacBookiem o przekątnej 20,3 cala, którego premiera planowana jest na rok 2027. Ross Young także relacjonował rozwój Apple 20-calowego składanego urządzenia hybrydowego, którego premiera planowana jest na rok 2026 lub 2027. Bloomberga Marka Gurmana również powiedział że Apple „bada dwuekranową, składaną hybrydę MacBooka/iPada”.

Jeśli wierzyć dzisiejszemu raportowi Pu, Apple „przyspieszył” prace nad urządzeniami składanymi. Z raportu wynika, że ​​na podstawie kontroli łańcucha dostaw „zwiększa się widoczność” składanych urządzeń Apple.

Pu twierdzi, że składane urządzenia Apple będą stanowić „nową linię produktów Apple” skierowaną na „rynek ultra-high-end”. Według doniesień Apple bada dwa rozmiary ekranów składanego iPhone’a: ​​7,9 cala i 8,3 cala.

Ponownie, zgłaszane „urządzenie składane” o przekątnej 20,3 cala rzekomo rozpocznie masową produkcję pod koniec 2025 r. Składany iPhone pojawi się następnie pod koniec 2026 r.

Reklama

Wersja 9to5Mac

Jest to niezwykle agresywny harmonogram, który nie został jeszcze potwierdzony w innych źródłach. Na razie podszedłbym do tego z pewnym sceptycyzmem. Mimo to fajnie jest sobie wyobrazić, jak mógłby wyglądać świat, w którym Apple produkuje składane urządzenia.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego zarząd OpenAI zwolnił Sama Altmana

Jesteśmy rozczarowani, że pani Toner w dalszym ciągu powraca do tych kwestii. Niezależna komisja zarządu współpracowała z kancelarią prawniczą Wilmer Hale, aby...

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...
Advertisment