Apple Research umożliwia teraz użytkownikom udostępnianie historii zdrowia rodziny


W środę firma Apple udostępniła nową wersję aplikacji Apple Research, której celem jest umożliwienie użytkownikom udziału w naukowych badaniach nad zdrowiem przy użyciu urządzeń Apple. W wersji 5.0 użytkownicy mogą teraz udostępniać badania historii zdrowia rodziny. Czytaj dalej, szczegółowo opisujemy wszystkie nowości wprowadzone w aktualizacji.

Co nowego w Apple Research 5.0

Do tej pory badania miały charakter osobisty, co oznaczało, że użytkownicy mogli udostępniać badaczom wyłącznie dane dotyczące swojego zdrowia. Dzięki tej aktualizacji Apple umożliwi także przeprowadzanie badań w celu zażądania danych dotyczących zdrowia rodziny, jeśli będą one dostępne. Od wersji iOS 16 użytkownicy mogą udostępniać znajomym i rodzinie dane dotyczące zdrowia zapisane w aplikacji Apple Health.

Ale w najnowszej aktualizacji aplikacji Apple Research pojawi się jeszcze jedna nowa funkcja. Jak podaje firma, pojawiła się teraz możliwość zapraszania znajomych na konkretne badanie.

Aplikacja Apple Research obsługuje trzy różne badania: badanie zdrowia kobiet we współpracy z Harvardem, badanie serca i ruchu we współpracy z American Heart Association oraz badanie słuchu we współpracy z Uniwersytetem Michigan.

Przyszłością badań nad zdrowiem jesteś ty! Teraz możesz przyczynić się do przełomowych badań zdrowotnych dotyczących zdrowia kobiet, zdrowia słuchu i zdrowia serca, po prostu używając Apple Watch i iPhone’a oraz aplikacji Research. Twoje dane i udział pomogą badaczom w lepszym zrozumieniu tych obszarów zdrowia, które do tej pory nie zostały dobrze poznane, i mogą doprowadzić do opracowania nowych produktów, które pomogą milionom prowadzić dłuższe i zdrowsze życie.

Użytkownicy muszą sprawdzić, czy kwalifikują się przed przystąpieniem do konkretnego badania. Oczywiście aplikacja wymaga zgody użytkownika przed zebraniem jakichkolwiek danych na temat zdrowia.

Reklama

Możesz pobierz bezpłatną aplikację Apple Research ze sklepu App Store. Wymaga iPhone’a z systemem iOS 15 lub nowszym.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

NVIDIA rozdaje kupony Green Man o wartości 500 dolarów i szansę na wygranie nasadek na klawisze RTX, aby uczcić RTX 500

NVIDIA świętuje kamień milowy w postaci posiadania aż 500 gier i aplikacji w ramach ekosystemu NVIDIA RTX, o czym możesz przeczytać w naszym...

MSI GE76 Raider z procesorem Intel Core i9 otrzymuje rabat w wysokości 500 dolarów

Najnowsze oferty Amazona obejmują kilka bardzo wydajnych laptopów do gier, w których znajdziesz MSI GE76 Raider w cenie 2499 USD po otrzymaniu natychmiastowej...

Røde przejmuje Mackie w ramach transakcji o wartości 120 milionów dolarów w USA

Røde Microphones ogłosiło przejęcie kultowej amerykańskiej firmy pro audio Mackie od Transom Capital, firmy private equity z siedzibą w Los Angeles. Dla...
Advertisment