Apple przyspiesza prace nad planem Apple TV+ z reklamami


Apple zwiększa plany wprowadzenia reklam AppleTV+przynajmniej na podstawie liczby ostatnich pracowników zatrudnionych w firmie. A nowy raport z Znawca biznesu w tym tygodniu podano, że najnowszym pracownikiem Apple jest Joseph Cady, dyrektor ds. reklamy, który spędził 14 lat w NBCUniversal.

W raporcie wyjaśniono:

Ostatnim dużym zatrudnieniem jest Józef Cady, dyrektor ds. reklamy w NBCUniversal z 14-letnim stażem, którego najnowszy tytuł to wiceprezes ds. zaawansowanej reklamy i partnerstwa, co pozwoliło mu odpowiadać za reklamy telewizyjne oparte na danych i ukierunkowane, jak dowiedział się Business Insider. Cady nawiązała także i nadzorowała współpracę NBCU z Amazonem, Google, TikTok i innymi firmami. Wcześniej pełnił funkcje strategiczne i rozwojowe.

Działalność reklamowa Apple jest prowadzony przez Todda Teresi. Oprócz możliwej warstwy Apple TV+ obsługującej reklamy, takie rzeczy, jak przepustka sezonowa MLS i Friday Night Baseball, które zawierają reklamy i sponsorów.

Oprócz Cady’ego Znawca biznesu zwraca uwagę na kilka innych niedawnych nabytków w zespole reklamowym Apple:

  • Jason Brum (czerwiec 2023) z doświadczeniem w DirecTV, NBCUniversal i nie tylko.
  • Chandler Taylor (wrzesień 2023) z Peacock
  • Jacqueline Bleazey (październik 2023) z FanDuel

Prawie każda inna usługa przesyłania strumieniowego wprowadziła w ostatnich latach plany z reklamami, w tym Netflix. Plan Netflix „Standardowy z reklamami” kosztuje 6,99 USD miesięcznie za reklamę, co czyni go znacznie tańszym niż plan „Standardowy” bez reklam i kosztuje 15,49 USD miesięcznie.

Reklama

Jabłko ostatnio wzrosła cena Apple TV+ od 6,99 USD miesięcznie do 9,99 USD miesięcznie. Oferując poziom z reklamami, Apple może obniżyć podstawową cenę TV+, aby była bardziej porównywalna z ceną Netflix.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Team Group przedstawia dysk SSD MP44Q M.2 Gen 4 NVMe

Znana globalna marka pamięci Team Group Inc. stara się zapewniać konsumentom różnorodne i optymalne rozwiązania w zakresie pamięci masowej. Dziś z dumą...

Google zwalnia 28 pracowników po proteście dotyczącym izraelskiego kontraktu na chmurę

Poważne konsekwencje destrukcyjnego zachowaniaGooglersi,Być może widzieliście wczoraj doniesienia o protestach w niektórych naszych biurach. Niestety kilku pracowników sprowadziło wydarzenie do naszych budynków...

Obóz programistyczny Lambda School — obecnie BloomTech — w końcu zostaje ukarany

Dlaczego? Wśród innych oszukańczych praktyk „Bloom Institute of Technology” nie nazywał ich pożyczkami. Reklamowała sposób, w jaki studenci mogą znaleźć dobrze...
Advertisment