Apple przygotowuje się do WWDC 2024, transmitując przemówienia w YouTube


Do WWDC 2024 już za tydzień, ponieważ Apple wyznaczyło wydarzenie inaugurujące konferencję na poniedziałek, 10 czerwca. Przed wydarzeniem firma potwierdziła, że ​​będzie transmitować przemówienie otwierające WWDC 2024 na YouTube wraz z transmisjami na żywo w swojej witrynie internetowej i Apple Aplikacja telewizyjna.

Oglądaj na żywo WWDC 2024 w YouTube

Oczywiście, mimo że strona z transmisją na żywo jest już dostępna na kanale Apple w serwisie YouTube, będzie można ją obejrzeć dopiero w przyszły poniedziałek. „Dołącz do światowej społeczności programistów i spędź tydzień pełen technologii, społeczności i kreatywności. Ustaw przypomnienie już teraz, a powiadomimy Cię przed seansem” – opis wydarzenie na żywo w YouTube czyta.

Minęło trochę czasu, odkąd Apple oprócz własnych platform transmitował swoje specjalne wydarzenia na YouTube. W tym roku, Apple będzie także udostępniać sesje WWDC na YouTube za pośrednictwem nowego kanału Apple Developer.

Od 2020 r. wszystkie wydarzenia Apple są wstępnie nagrywane, więc prawdopodobne jest, że przemówienie otwierające WWDC 2024 pójdzie w ich ślady. Oczekuje się, że podczas wydarzenia firma zaprezentuje iOS 18, iPadOS 18, macOS 15, VisionOS 2 i inne, ze szczególnym naciskiem na sztuczną inteligencję (AI). Na tegoroczną konferencję nie przewiduje się żadnego nowego sprzętu.

Główne wystąpienie odbędzie się o godz 10:00 czasu PDT i transmituj na żywo apple.com, aplikacji Apple Developer, aplikacji Apple TV i kanału Apple YouTube. Apple zaprosił prasę i niektórych programistów do obejrzenia wydarzenia z Apple Park.

Reklama

Przez cały tydzień programiści będą mieli dostęp do ekspertów Apple, którzy pomogą im we wdrażaniu w swoich aplikacjach wszystkich najnowszych funkcji i technologii nadchodzących platform oprogramowania. Oczywiście, 9 do 5Mac będzie pełna relacja z całego wydarzenia.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wesoła, inteligentna lampa Philips Hue o wschodzie słońca nosi nazwę Twilight

Philips Hue następna inteligentna lampka nocna podobno będzie nosił nazwę „Zmierzch”. Lampa będzie wyposażona w dwa przyciski na górze służące do zasilania,...

Urocza ładowarka Sharge, inspirowana komputerami Macintosh, o mocy 67 W, jest teraz przeceniona o prawie połowę

Na początku tego tygodnia opublikowaliśmy przewodnik podsumowujący asortyment Prezenty last minute na Dzień Ojca dla tych, którzy świętują. Jeśli jednak potrzebujesz Zdrowaś...

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...
Advertisment