Apple przekazuje darowizny na rzecz osób dotkniętych tragicznymi powodziami w Brazylii


Dyrektor generalny Apple, Tim Cook, miał pracowity dzień jako firma we wtorek odbyło się wyjątkowe wydarzenie ogłosić nowego iPada Air I iPada Pro. Mimo to znalazł czas, aby ogłosić, że Apple przekazuje darowiznę na pomoc ofiarom tragicznych powodzi w południowej Brazylii.

Tim Cook ogłasza darowiznę na rzecz ratowania ofiar powodzi w Brazylii

„Łączymy się całym sercem z osobami dotkniętymi niszczycielskimi i tragicznymi powodziami w Brazylii. Apple przekaże datki na pomoc humanitarną na miejscu” Cook powiedział w poście na X. Dyrektor nie omówił dokładnie, ile firma przekazuje darowizną.

Od zeszłego tygodnia brazylijski stan Rio Grande do Sul nawiedziły ulewne deszcze, które spowodowały powodzie w wielu miastach. Władze lokalne podają, że w wyniku powodzi zginęło 95 osób. 131 osób jest zaginionych, a 372 zostało rannych. Ogółem w jakiś sposób dotknęło to 1,4 miliona osób.

Wiele osób musiało opuścić swoje domy lub utknęło w mieszkaniach, czekając na ratunek. Od tego czasu w wielu miastach stanu brazylijskiego zostały przerwane usługi internetowe, dostawy prądu i wody. Brazylijscy przewoźnicy udostępniają swoim klientom dotkniętym powodzią bezpłatny dostęp do swoich usług.

Niestety prognoza wskazuje, że ulewne deszcze utrzymają się co najmniej przez kolejny tydzień, co powinno utrudnić akcję ratowniczą.

Reklama

Więcej informacji na temat aktualnej sytuacji powodziowej w Brazylii można znaleźć w następujących artykułach:

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kobiety w danych: CDO BAE Systems wyjaśnia, dlaczego różnorodność danych ma znaczenie

Praca z dzikimi gorylami i gibonami ratowniczymi nie jest tradycyjną drogą do kariery w branży danych i technologii. Ale dla Johanny Hutchinson...

Jak oglądać serial komediowy Próbowanie na Apple TV+

Dzisiaj, AppleTV+ Premiera czwartego sezonu brytyjskiego oryginalnego serialu komediowego Próbować, z udziałem Rafe’a Spalla i Esther Smith. Pierwsze dwa odcinki nowego sezonu...

AOC przedstawia 27-calowy monitor Q27B3CF2 WQHD 100 Hz USB-C

Specjalista w dziedzinie wyświetlaczy, firma AOC, z dumą przedstawia nowy, elegancki model QHD, będący zorientowanym na wartość dodatkiem do linii monitorów B2C, serii...
Advertisment