Apple przedstawia 18 najważniejszych funkcji WWDC w 3 minuty [Video]


Nadchodzące wydania oprogramowania Apple będą zawierać setki nowych funkcji i zmian. Podążając za przemówieniem WWDC, firma podsumowała 18 najważniejszych z nich. Obejrzyj 3-minutowy film „18 rzeczy” wraz z oficjalnym podsumowaniem „Apple Intelligence w 5 minut”.

Firma Apple ujawniła i uruchomiła pierwsze wersje beta oprogramowania dla deweloperów iOS 18, iPadOS 18, tvOS 18, zegarekOS 11, macOS 15i po raz pierwszy odsłonięty Inteligencja Apple.

Należy jednak pamiętać o jednej rzeczy: szereg funkcji zaprezentowanych podczas wydarzenia i w poniższych filmach nie jest dostępnych w pierwszej wersji beta (niektóre mogą zostać udostępnione po jesieni 2024 r.).

W każdym razie obejrzyj dwa krótkie oficjalne filmy Apple podsumowujące WWDC, które prezentują niektóre z najważniejszych funkcji nadchodzących wersji systemów operacyjnych i Apple Intelligence.

Reklama

Aby uzyskać więcej szczegółów, zapoznaj się ze wszystkim, począwszy od przemówienia WWDC, dzięki naszemu szczegółowemu omówieniu:

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...

To może być pierwsza reklama Nintendo w USA

Nintendo jest dziś potentatem w branży gier, ale w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych tak naprawdę nie było to przedmiotem zainteresowania nikogo. I...

iPad powinien złożyć się na pół

Złożenie iPada na pół to bardzo zły pomysł, jeśli chcesz nadal korzystać z iPada. Ale wysłuchaj mnie: powinien złożyć się na pół....
Advertisment