Apple promuje AirPods Pro w nowej reklamie przed podobnymi AirPods 3


Od jakiegoś czasu słyszymy plotki o AirPods 3 i istnieją mocne dowody na to, że Apple wprowadzi następną generację podstawowych bezprzewodowych słuchawek dousznych w przyszłym tygodniu. W międzyczasie, przed wszystkimi tymi plotkami, Apple właśnie udostępnił nową reklamę podkreślającą AirPods Pro.

Zatytułowany „Jump”, nowy film pokazuje użytkownika AirPods Pro biegnącego i skaczącego, gdy słucha piosenki przez bezprzewodowe słuchawki Apple. Jednocześnie reklama podkreśla tryb Active Cancellation Mode, który redukuje hałas z otoczenia zewnętrznego.

„Zamień świat w swój plac zabaw dzięki AirPods Pro” – mówi Apple w opisie filmu. Nową reklamę można w kilka sposobów porównać z inną Reklama Apple o nazwie „Bounce”, w którym firma pokazuje również mężczyznę skaczącego po ulicy z AirPodsami (tym razem z modelem drugiej generacji).

Co ciekawe, moment, w którym Apple zdecydował się uruchomić ten nowy program, jest dość ciekawy, ponieważ firma jest już tylko kilka dni od wprowadzenia nowego modelu AirPods – oczywiście jeśli plotki są prawdziwe. Kanał YouTube firmy Apple został nawet zaktualizowany o nowy obraz nagłówka przedstawiający AirPods Pro, które zostały wprowadzone w 2019 roku.

Utwór odtwarzany w filmie to „Fallin ‘Apart (feat. Denzel Curry & Pell)” Young Franco. Możesz obejrzeć nową reklamę poniżej, a także na Oficjalny kanał Apple w YouTube:

Reklama

Przeczytaj także:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Możesz teraz udostępniać hasła w swojej grupie rodzinnej Google

Nowa funkcja udostępniania haseł dotyczy tylko haseł przechowywanych w Google Password Manager – usłudze firmy, która natywnie przechowuje Twoje hasła i klucze w...

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...
Advertisment