Apple promuje AirPods Pro w nowej reklamie przed podobnymi AirPods 3


Od jakiegoś czasu słyszymy plotki o AirPods 3 i istnieją mocne dowody na to, że Apple wprowadzi następną generację podstawowych bezprzewodowych słuchawek dousznych w przyszłym tygodniu. W międzyczasie, przed wszystkimi tymi plotkami, Apple właśnie udostępnił nową reklamę podkreślającą AirPods Pro.

Zatytułowany „Jump”, nowy film pokazuje użytkownika AirPods Pro biegnącego i skaczącego, gdy słucha piosenki przez bezprzewodowe słuchawki Apple. Jednocześnie reklama podkreśla tryb Active Cancellation Mode, który redukuje hałas z otoczenia zewnętrznego.

„Zamień świat w swój plac zabaw dzięki AirPods Pro” – mówi Apple w opisie filmu. Nową reklamę można w kilka sposobów porównać z inną Reklama Apple o nazwie „Bounce”, w którym firma pokazuje również mężczyznę skaczącego po ulicy z AirPodsami (tym razem z modelem drugiej generacji).

Co ciekawe, moment, w którym Apple zdecydował się uruchomić ten nowy program, jest dość ciekawy, ponieważ firma jest już tylko kilka dni od wprowadzenia nowego modelu AirPods – oczywiście jeśli plotki są prawdziwe. Kanał YouTube firmy Apple został nawet zaktualizowany o nowy obraz nagłówka przedstawiający AirPods Pro, które zostały wprowadzone w 2019 roku.

Utwór odtwarzany w filmie to „Fallin ‘Apart (feat. Denzel Curry & Pell)” Young Franco. Możesz obejrzeć nową reklamę poniżej, a także na Oficjalny kanał Apple w YouTube:

Reklama

Przeczytaj także:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Już wkrótce nowy iPad Air, iPad Pro i MacBook Air: raport

Raport z Bloomberga dzisiaj pojawiły się nowe szczegóły na temat tego, czego można się spodziewać po Macu i iPadzie w 2024 roku....

Transkrypcja MacWhisper jest teraz do 3 razy szybsza na komputerach Mac z krzemem Apple

Niesamowita aplikacja MacWhisper dla systemu macOS została niedawno zaktualizowana dzięki zwiększeniu prędkości na komputerach Mac z krzemem Apple. Mówi się, że nowa wersja jest...

Apple Watch i GymKit potrafią zamienić siłownię w… perełkę

Oto fajna rzecz. Wczoraj wróciłem do mojej starej siłowni w YMCA. To 64 USD miesięcznie zamiast 10 USD miesięcznie w Planet...
Advertisment