Apple prezentuje aparat iPhone’a 15 Pro w nowym filmie „On with the Show”.


W miarę zbliżania się sezonu zakupów świątecznych Apple w dalszym ciągu zwiększa liczbę reklam iPhone’a 15. Tym razem firma udostępniła nową reklamę „On with the Show”, skupiającą się na możliwościach filmowych iPhone’a 15 Pro.

Apple wykorzystuje tę nową, pełną akcji, 60-sekundową reklamę, aby zachwalać takie funkcje, jak 5-krotny zoom optyczny w telefonie iPhone 15 Pro Max, wideo ProRes, kodowanie dziennika i inne.

iPhone 15 Pro został stworzony z myślą o show-biznesie. Niezależnie od tego, czy kręcisz kinowe akrobacje w rozdzielczości ProRes 4K przy 60 kl./s bezpośrednio na dysk zewnętrzny, czy też rejestrujesz dramatyczny 5-krotny zoom optyczny na iPhonie 15 Pro Max. Nowe kodowanie Log sprawia, że ​​ProRes jest jeszcze potężniejszy, zapewniając większy zakres i elastyczność efektów wizualnych i gradacji kolorów w postprodukcji. iPhone 15 Pro jest w pełni wyposażony, aby nakręcić kolejny postapokaliptyczny film akcji z pościgami samochodowymi za kosmitami.

Jeden z Apple najpopularniejsze jak dotąd reklamy iPhone’a 15 Pro jest współpraca z Olivią Rodrigo. Apple pokazało, jak teledysk do piosenki Rodrigo „get him back!” został nakręcony przy użyciu iPhone’a 15 Pro.

Poniżej możesz zapoznać się z nową reklamą Apple „On with the Show” dla iPhone’a 15 Pro. Co sądzisz o dotychczasowym marketingu Apple dotyczącym iPhone’a 15? Daj nam znać w komentarzach.

Reklama

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment