Apple powiadamia zwycięzców konkursu Swift Student Challenge 2024


Jak zgłoszono we wtorekFirma Apple powiadomiła dziś zwycięzców konkursu Swift Student Challenge 2024. Dla niewtajemniczonych konkurs zachęca programistów do pochwalenia się swoimi umiejętnościami kodowania poprzez tworzenie projektów zabaw. W tym roku niektórzy zwycięzcy wezmą udział osobiście w wydarzeniu WWDC 2024 w Apple Park.

Zwycięzcy konkursu Swift Student Challenge 2024

Esther Hare, starsza dyrektor ds. marketingu deweloperskiego w Apple, pogratulowała zwycięzcom w poście na X. „Jesteśmy zainspirowani zaangażowaniem i entuzjazmem wszystkich uczniów, którzy odważyli się przesłać swoje prace. OGROMNE gratulacje dla wszystkich 350 zwycięzców i naszej inauguracyjnej grupy 50 wybitnych zwycięzców” – powiedział dyrektor.

350 zwycięzców otrzyma oficjalny certyfikat Apple oraz roczną subskrypcję programu Apple Developer Program, kupon umożliwiający przystąpienie do egzaminu certyfikacyjnego Apple Developer Program oraz słuchawki AirPods Max. Po raz pierwszy Apple wybrało także 50 „Wybitnych zwycięzców”, którzy w czerwcu przeżyją „niezwykłe trzydniowe przeżycie” w Apple Park.

W przeszłości, zwycięzcy otrzymali słuchawki AirPods Proprzypinki z motywem WWDC i ekskluzywną kurtkę.

ŚWDC 2024

Tegoroczna WWDC odbędzie się w dniach 10–14 czerwca. Podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń Apple, sesje WWDC 2024 będą wcześniej nagrywane i transmitowane online – chociaż prasa i zaproszeni programiści będą mieli możliwość obejrzenia przemówienia otwierającego podczas wydarzenie osoby.

Reklama
ŚWDC 2024

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nowe wersje systemów iOS, macOS, watchOS, tvOS, a także VisionOS podczas WWDC 2024. Plotki sugerują, że iOS 18 wprowadzi istotne zmiany, w tym wiele funkcji opartych na sztucznej inteligencji i nowy sposób organizacji ekranu głównego. Nie jest jasne, czy firma planuje zaprezentować nowy sprzęt podczas wydarzenia.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment